Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Wilsondo s. r. o.

0 aktuálnych ponúk

Web

Instagram

Facebook

Sídlo: Nižná, Slovenská republika

O firme

KTO SME?

Ahoj, sme Wilsondo, tukani zo severu! Oravská e-commerce firma s nábytkárskym sortimentom, ktorá by vám chcela do domácnosti priniesť pekné veci za rozumné ceny. Jednoducho veríme, že kvalita produktov a služieb nemusí mať šialenú cenovku!

Nábytok predávame online (áno, dá sa to!) a za 10 rokov sme si našli cestu už k 150 tisícom spokojných zákazníkov. Za posledných 6 rokov sme vyrástli z 8 ľudí na 60, z 800 objednávok mesačne na 5000 a z obratu 1 milión eur na viac ako 10 miliónov. To nás utvrdilo v tom, že predávať nábytok online je možné aj bez fyzického obchodu. Veríme, že sme ešte stále len na začiatku a že sme ani zďaleka nenaplnili náš plný potenciál. Na slovenskom a maďarskom trhu prevádzkujeme až 6 e-shopov zameraných na nábytok, matrace a bytové doplnky, no plánujeme sa rozrásť aj do Česka.

Jednoducho povedané - z garážového predajcu detských postelí sme sa vypracovali až ku komplexnej ponuke nábytku a doplnkov do celej domácnosti, na brand, ktorého meno občas spomenú na meetingoch veľkých hráčov (aspoň si to skromne myslíme).

Firma nemá žiadne otvorené joby.

Články z magazínu

Zobraziť všetky