Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

BRACKETS by Triad s.r.o.

0 aktuálních nabídek

Web

Instagram

Facebook

LinkedIn

Sídlo: Bratislava, Slovenská republika

O firmě

Sme BRACKETS a zo Slovenska robíme systémy, ktoré používajú milióny ľudí. Nie sme prehypovaný startup, ale poctivá mladá softvérová firma, ktorej záleží na kvalite našej práce, ale aj kvalite osobného života. Oproti veľkým firmám nemáme zbytočné procesy a levely vedenia.

V BRACKETS robíme veľké veci pre veľkých klientov ako IKEA, Danone, Plzeňský Prazdroj, Denník N či TV Markíza. S väčšinou z nich spolupracujeme dlhodobo, už niekoľko rokov. Stáli sme pri zrode startupu Kontentino, ktorý je používaný po celom svete a je jedným z najrýchlejšie rastúcich slovenských startupov.

EN:
BRACKETS by TRIAD is a software development company founded as a part of TRIAD Advertising group (no. 1 Advertising company in Slovakia). We are not an overflowing startup but an honest young software company that cares about the quality of our work and personal life as well. Unlike large companies, we do not have unnecessary processes and management levels.

In BRACKETS, we currently develop solutions for clients (like IKEA or Danone) in 6 countries in Europe. Our solutions are being used by users all around the world.

Firma nemá žádné otevřené nabídky.

Články z magazínu

Zobrazit všechny