Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

GROOW DIGITAL, s. r. o.

2 aktuální nabídky

Web

Facebook

LinkedIn

Sídlo: Svätý Jur, Slovenská republika

O firmě

Kedysi bola reklama o šialených mužoch a mediálnych agentúrach: o kreatíve a reklame. Inzerenti potrebovali offline stratégie, skvelé vzťahy s vlastníkmi médií a kúpnu silu.

Potom prišiel digitál s miliónmi dát a nákupom médií v reálnom čase. Reklama sa tu cez noc stala vedou a kúpna sila mediálok uvoľnila miesto mozgovej sile.

A tam sa zrodila naša misia zhmotnená v agentúre GROOW - urobiť marketing viac vedeckým ale zároveň pre klientov príjemne zrozumiteľným. Samozrejme s dokonalým klientským servisom.

Pochopenie produktu klienta, stanovenie vhodnej stratégie, nasadenie a následne testovanie. To je náš prístup.

Robíme desiatky experimentov aby sme klientom priniesli vysoko nadštandardnú návratnosť investícií do marketingu, nazýváme to - GROOW Efekt.

Našim primárnym poľom pôsobnosti je performance marketing s extrémnym dôrazom na celkový biznis klienta. Klientovi ponúkame celé spektrum služieb (PPC, social, RTB, content, atď.) pretože veríme, že dnes už žiadna firma nedokáže bezpečne a dlhodobo rásť len pomocou jedného zdroja návštevnosti.

Poď s nami pracovať na veľkých kampaniach pre kľúčových korporátnych klientov akými sú SPP, Dr.Max, Siemens či Dôvera alebo pomôž svojimi schopnosťami rásť malým a stredným ecommerce klientom ako Galfy a Symprove alebo buduj zisky pre rodinné firmy so vzťahom k remeslu.

Pracovní nabídky

Články z magazínu

Zobrazit všechny