Pracovní nabídkyFreelanceři🔥PRO

🔥 PRODostupný

Martin Hartiník

UX/UI designer s backgroundom grafického dizajnéra / 10 ročná prax

Hodinovka: 1530

Úroveň: Senior ⭐️⭐️⭐️

Registrován: 06.02.2024

DizajnériFrontendBrand DesignGraphic DesignUXAnimationDTPIllustrationWeb DesignUIDigital Product DesignApp DesignIdeamakingArt DirectionCreative DirectionPhoto/VideoStrategySEOContent MarketingB2B MarketingData AnalystEnglishGoogle AnalyticsMarket Research/Analysis

Ahojte!

Mám akademické výtvarné vzdelanie a v minulosti som pracoval ako grafický dizajnér v niekoľkých reklamných agentúrach. V tom období som sa začal venovať online dizajnu naplno a osvojil som si aj niektoré front-end technológie. Z predchádzajúcich zamestnaní mám desať rokov skúseností v oblasti grafického dizajnu a z toho sa venujem osem rokov dizajnu digitálnych produktov (prezentačné weby, eshopy, Saas, mobile apps). Postupne som začal pracovať na komplexnejších projektoch, kde som tvoril a spravoval celé UI dizajn systémy. Nakoniec som prešiel na UX design (s tým spojený human-centered research), ktorému sa spolu s UI venujem 3 roky na každodennej báze.
Stále sa okrajovo venujem aj projektom, kde môžem vytvoriť celý brand, prípadne rád pomôžem malým úprimným firmám s ich značkou a reklamnými kampaňami.

Mám viac ako päť rokov skúseností v oblasti riadenia projektov a aj menších kreatívnych tímov. Dobre sa orientujem v reklame a IT prostredí a v práci využívam praxou nadobudnuté znalosti z online marketingu. Popri zamestnaní som sa venoval šesť rokov lektorskej činnosti v oblasti vizuálneho dizajnu. Nerobí mi problém pracovať agilne a som zvyknutý komunikovať s klientmi.

Vzdělání

Magisterské štúdium - Akadémia umení/Fakulta výtvarných umení, odbor Grafika
Stredoškolské štúdium - Škola úžitkového výtvarníctva, odbor štukatérstvo
Absolvované kurzy grafického dizajnu, UI, UX, online marketing a pod.

Portfolio

REFRESHER media, NEBBIA, VÚB banka, Skillmea, Subaru, Intersport, Tipsport, Synergy Bionaturals, Lužifčák, Fructus, Aupark, Gastroalka, ROAD SK, Barelli, FreeBooks, Justin Paukin, Ekointeriér, BYTTERM, Licitor, Piano Residence, iPRO, Bratislava City Tours, Bublina, Digiply, Mugrašová, Krim, Epersia, BuildGet, MATE, Printovia, KORSO group, Bradúz, Softado, Ludom, HERN, Big Mind Theory, Domark, Activstar, Wellpark, Hypelogy.
Pomáhal som s reklamou už viac ako 150 klientom.

Martin Hartiník 🔥 PRO freelancer!

Přejdi na PRO a získej více! Čerpej z benefitů, které tě dostanou do popředí.
Zobraz více info

Nahoru na stránku To top