Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

2CREATE

Social Media Manager

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1200 — 2000 €

TypFaktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Přidáno17.03.2023

Sme fullservisová nezávislá nesieťová slovenská agentúra, ktorá už 19 rokov úspešne maká pre klientov nielen Slovensku. Veríme, že marketing je sluha obchodu a všetko, čo robíme, sa premieta v prvom rade do výsledkov klienta. Offline a digitál v 2CREATE sú u nás dlhé roky v maximálnej symbióze. Žiadne preplnené biznisko, žiadny office niekde v péčku alebo 15 minútovým krúžením, kde zaparkovať. Pohodová atmosféra rodinného domu s grilom, bazénom, terasou a hlavne skvelou partiou. Bezproblémové parkovanie, super MHD dostupnosť, VIVO! na skok, tiché prostredie s výhľadom na Kamzík alebo HOMEOFFICE - ako ti to bude vyhovovať.

Náplň práce

  • Spravovať sociálne siete Facebook, Linkedin, Instagram pre komerčných klientov
  • Samostatne navrhovať obsah (na fotenie, grafiku a video máme ľudí :)
  • Community management
  • Navrhovať stratégie a koncepty
  • Vyhodnocovať a analyzovať úspešnosť

Požadavky

  • Musíš mať skúsenosti so správou najmä firemných/produktových stránok a profilov (nestačí vedieť iba postnuť fotku z piatkovej žúrky na FB :)
  • 100 % ovládať pravopis
  • Musíš ​byť kreatívny/a a tvorivý/á

Nabízíme

  • Mesačné a koncoročné bonusy k základnému platu podľa výkonov
  • Priestor na sebarealizáciu
  • Rôznorodú prácu pre super klientov
  • Prácu vo veselom kolektíve jednej z TOP slovenských reklamných agentúr
  • Školenia, bazén vo firme, grilovačky, splavy, chaty, teambuildingy a kopec ďalších benefitov :)
  • Firemný telefón, laptop, auto

Články z magazínu

Zobrazit všechny