Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Palkovič

Účtovník

MěstoKošice

FormaFull-time

Plat1500 — 2000 €

TypTPP / Faktura

Přidáno30.08.2024

Náplň práce

  • zodpovednosť za kompletné spracovanie účtovníctva spoločnosti podľa platnej legislatívy (externé spracovanie účtovníctva pre viacero subjektov)
  • príprava a kontrola ročných uzávierok
  • spracovanie DPH, daní z príjmu a iných daňových priznaní
  • komunikácia s úradmi
  • komunikácia s klientom prostredníctvom e-mailu a chat podpory

Požadavky

  • práca v programe Omega - Kros, nutnosť poznať program
  • prax v podvojnom účtovníctve (jednoduché účtovníctvo je výhoda, nie podmienka)
  • nutnosť práce priamo z kancelárie, nie je možná plne remote pozícia, ale čiastočný home office je možný
  • znalosť DPH a dane z príjmov ( čo nevieš naučíme )

Nabízíme

  • odborné školenia hradené zamestnávateľom
  • možnosť využiť poradenstvo s certifikovanými lektormi popri práci
  • možnosť osobného a kariérneho rastu
  • flexibilný pracovný čas
  • variabilita čerpania dovolenky
  • Multisport karta
  • neobmedzené množstvo kávy
  • bezplatné parkovanie v centre mesta

O firmě

Spoločnosť sa zaoberá externým spracovaním účtovníctva pre iné obchodné spoločnosti a živnostníkov.

Sídlime v Košiciach a v Bratislave. Mladý kolektív s priemerným vekom 30-35 rokov.

Články z magazínu

Zobrazit všechny