Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

6clickz

PPC

MěstoKošice

FormaPart-time

Plat400 — 500 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizováno24.02.2023

6clickz sme založili už takmer pred 6 rokmi. Pracuje u nás už 14 ľudí v krásnych kanceláriách v Prahe a Košiciach. Ak sa pohybuješ v obore, tak si nás už niekde musel vidieť prednášať o našom know how. Skúsenosti zbierame už viac ako 10 rokov a určite ich spoločne zúročíme.
Chceme byt jednotka na trhu a ak prídeš k nám, tak spoločne pôjdeme na maximum.

Napíš nám a radi s tebou pokecáme!

Náplň práce

Do nášho košického officu hladáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/ktorá nám pomôže s PPC kampaňami, hlavne Google ads. Neponúkame žiadne balíkové služby, no snažíme sa pomôcť klientom rásť akoukoľvek cestou, ktorá prinesie úspech. To pre teba znamená, že fantázii sa medze nekladú, a preto najviac oceníme proaktívny prístup. Veľké rozpočty, neobmedzený priestor na testovanie a neustály prísun vedomostí. Pracujeme na SMB klientoch, ktorí predávajú v celej Európe, ale aj na veľkých značkách ako BENU, HUDY alebo Teta Drogerie.

Požadavky

Ako si ťa predstavujeme?

  • Chuť neustále sa učit a posúvať - na tom si zakladáme.
  • Záujem o novinky, články, kurzy v social prostredi, ale kludne aj príbuzné témy. Skúsenosti sú výhodou, ale kludne ta vsetko naučime.
  • Znalosť anglického jazyka - všetky platené kurzy a všetky materiály mame v angličtine. Aktívne sa zúčastňujeme na pravidelných mastermindoch v angličtine s top media buyermi zo zahraničia.
  • Práca s číslami by ti nemala byť cudzia, ale aj to ta vieme naučiť a ti nechýba sedliacky rozum.

Nabízíme

Čo ti vieme ponúknuť?

  • Ukážeme ti naše best practice. Sprístupníme všetky platené kurzy, ktoré máme. Umožníme ti chodit na konferencie u nás, ale aj v zahraničí.
  • Naučíme ta uvažovat nad podnikaním ako celkom. Ako mensi test s kreatívou na Pintereste ovplyvní celý biznis. Uvidis ako prepojit celoročné OKRs az k mesacnym taskom v konkrétnom reklamnom systéme.
  • Super kolektiv. Pravidelné teambuildingy, pretože pracujeme v dvoch kanceláriách v Česku a na Slovensku a chceme sa vzájomne dobre spoznať. Dobrú kávu, sípky, ping-pong, plnú chladničku dobrôt už berieme ako samozrejmosť :).

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top