Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 2500 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno08.03.2024

Spoločnosť Across Private Investments, o.c.p., a.s. je súčasťou skupiny Across, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2002. Pracujeme pod dohľadom NBS a špecializujeme sa na dlhodobé a efektívne zhodnocovanie majetku úspešných ľudí. V oblasti privátnej správy aktív sme na Slovensku lídrom, v súčasnosti spravujeme aktíva vo výške takmer 400 miliónov euro a naše služby využíva viac ako 1000 privátnych klientov.
Ako finančný investor pôsobí skupina Across aj v ďalších oblastiach, napríklad v hotelierstve, realitách, zdravotníctve a vo viacerých významných private equity projektoch.

Náplň práce

Hľadáme skúseného Java Developera, ktorý sa pripojí k nášmu dynamickému tímu. Tvojou hlavnou úlohou bude vývoj, testovanie a implementácia vysoko kvalitných softvérových riešení. Budeš prispievať k inováciám a rozvoju našich projektov.

Zodpovednosti:

Vývoj Softvéru:

  • Navrhovať, vyvíjať a implementovať vysoko kvalitné Java aplikácie
  • Zabezpečovať optimálne riešenia v súlade s požiadavkami projektu

Analýza Požiadaviek:

  • Úzka spolupráca s tímom na analýze a definícii požiadaviek projektu
  • Poskytovať technickú perspektívu a odporúčania v rámci procesu analýzy

Plánovanie a Implementácia:

  • Spolupracovať na plánovaní a implementácii nových funkcií a vylepšení
  • Dodržiavať moderné vývojové postupy a štandardy kvality

Testovanie a Ladenie:

  • Aktívna účasť na testovaní a ladení vyvinutého softvéru
  • Riešenie problémov a optimalizácia kódu podľa potreby

Spolupráca v Tíme:

  • Efektívna spolupráca s tímom
  • Prispievanie k diskusiám a nápadom na zdokonalenie procesov

Dokumentácia:

  • Udržiavanie adekvátnej dokumentácie kódu a vývojových postupov
  • Zabezpečovanie prenositeľnosti vedomostí v tíme

Aktualizácia a Sledovanie Trendov:

  • Sledovanie nových technologických trendov v oblasti Java vývoja
  • Aktualizácia a zdokonaľovanie vlastných znalostí a schopností

Požadavky

  • Skúsenosti v Java vývoji a znalosť frameworkov, ako napríklad spring framework (najmä moduly webmvc, security, ws)
  • JPA
  • AspectJ
  • Thymeleaf
  • Skúsenosti s relačnými databázami, najmä FirebirdSQL
  • Znalosť moderných vývojových postupov a nástrojov
  • IntelliJ IDEA, maven, subversion
  • Práca sa vykonáva v OS linux
  • Komunikatívnosť a schopnosť efektívnej spolupráce v tíme

Nabízíme

Čo ponúkame:

• Oddych v našich hoteloch za lepšiu cenu
• Odmeny za odporúčanie zamestnanca
• Férový bonusový systém
• Multisport kartu
• Flexibilné fungovanie
• Možnosť sick day
• Profesionálne finančné poradenstvo
• Firemné akcie

Prečo sa ti u nás bude páčiť?

• Lebo sme garantom stabilného pracovného prostredia
• Budeš mať možnosť odborne rásť a vzdelávať sa
• Budeš môcť využiť jedinečné výhody na rôzne produkty a služby

Články z magazínu

Zobrazit všechny