Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Ahoy Career

Data Administrator

MěstoŁódź

FormaFull-time

Plat2000 €

TypTPP

Aktualizováno09.10.2023

Náplň práce

  • Prepis audio záznamov
  • Textová anotácia inteligentného zákazníckeho servisu
  • Správa platformy
  • Vyhodnotenie výsledkov vyhľadávania a prípadná oprava
  • Korektúry prekladov
  • Prehľad komoditného rebríčka a oprava údajov

Požadavky

  • Slovenský jazyk na čo najmenej B1 úrovni
  • Anglický jazyk na čo najmenej B2 úrovni
  • Predchádzajúca skúsenosť na Back-Office alebo obdobnej pozícii nie je podmienkou, ale výhodou
  • Schopnosť stanoviť si priority a organizovať prácu v multitaskingovom prostredí
  • Plynulá práca s počítačom vrátane Microsoft Office
  • Vynikajúce medziľudské, písomné a ústne komunikačné zručnosti
  • Kreatívny prístup k efektívnemu riešeniu problémov
  • Ochota pracovať aj cez víkendové zmeny

Nabízíme

  • Pracovná zmluva
  • Relokačný balík vo výške jedného mesačného príjmu
  • Multisport karta
  • Súkromná zdravotná starostlivosť
  • Práca v medzinárodnom tíme

O firmě

Ahoy! 😎

Sme medzinárodná spoločnosť z oblasti ľudských zdrojov. Špecializujeme sa na poskytovanie náborových služieb pre spoločnosti, ktoré so sídlom v Poľsku smerujú svoje aktivity na Český a Slovenský trh.
Následne sa pre našich klientov snažíme nájsť vhodného kandidáta a naštartovať mu tak kariéru v zahraničí 😍

Približne 70% našeho portfólia tvoria firmy a projekty, ktoré priamo spolupracujú so spoločnosťami ako Google, Facebook, Microsoft.
Zbytok našich klientov je väčšinou z e-commerce branže.

Zabezpečujeme pozície v marketingu, predaji a klasickom zákazníckom servise.

Články z magazínu

Zobrazit všechny