Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Ahoy Career

Performance Marketing Manager

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1900 — 2000 €

TypTPP

Aktualizováno08.07.2024

Náplň práce

Hľadáme dynamického a kreatívneho Performance Marketing Managera, ktorý bude zodpovedný za správu a rozvoj marketingových aktivít pre dva webové portály. Kandidát bude úzko spolupracovať s externými partnermi a agentúrami, pričom musí mať pokročilé znalosti v oblasti PPC kampaní a SEO.

  • Správa PPC kampaní: Komunikácia s agentúrou ohľadom nastavovania, optimalizácie a vyhodnocovania platených reklám. Kandidát musí mať pokročilé skúsenosti s PPC kampaniami, aby efektívne koordinoval prácu agentúry a vedel posúdiť kvalitu ich výstupov.
  • SEO optimalizácia: Komunikácia s agentúrou na témy analýz, návrhov a implementácie SEO stratégií. Kandidát musí mať pokročilé znalosti SEO, aby rozumel navrhovaným opatreniam a vedel ich efektívne implementovať.
  • Správa CMS: Údržba a aktualizácia obsahu na webových stránkach.
  • Používanie SQL: Analýza dát a vytváranie prehľadov na základe dátových výstupov.
  • Webová analytika: Monitorovanie a vyhodnocovanie webových štatistík a návštevnosti.
  • Spolupráca s externými partnermi: Koordinácia s dodávateľmi a partnermi na dosiahnutie marketingových cieľov.
  • Viditeľnosť čerpacích staníc: Zabezpečenie správneho zobrazovania čerpacích staníc na mapách.
  • Správa recenzií: Aktívne reagovanie na zákaznícke recenzie a podnety na webe.

Požadavky

  • Pokročilé znalosti a skúsenosti s PPC kampaniami a SEO.
  • Znalosť CMS, SQL a webovej analytiky.
  • Samostatnosť a odvaha prichádzať s vlastnými nápadmi.
  • Jazykové znalosti: Slovenský jazyk (písomne aj ústne) a anglický jazyk (minimálne úroveň B2).
  • Schopnosť pracovať v hybridnom režime.

Nabízíme

  • Druh pracovného pomeru: Pracovná zmluva na dobu určitú (3 mesiace), následne na dobu určitú (1 rok), s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú.
  • Bonus: Štvrťročný bonus vo výške 20% z platu.
  • Dofinancovanie do životného poistenia
  • Home Office: Možnosť pracovať z domu jeden deň v týždni.
  • Dovolenka: 5 dní dovolenky nad rámec zákona.
  • Benefity: Multisport karta, zvýhodnené tankovanie.
  • Príspevok na stravu.
  • Zľavy u rôznych zmluvných partnerov (Datart).
  • Deň zdravých očí a zubov.
  • Príjemné pracovné prostredie v moderných kancelárskych priestoroch s oddychovou zónou s panoramatickým výhľadom na Bratislavu.

O firmě

Ahoy! 😎

Sme medzinárodná spoločnosť z oblasti ľudských zdrojov. Špecializujeme sa na poskytovanie náborových služieb pre spoločnosti, ktoré so sídlom v Poľsku smerujú svoje aktivity na Český a Slovenský trh.
Následne sa pre našich klientov snažíme nájsť vhodného kandidáta a naštartovať mu tak kariéru v zahraničí 😍

Približne 70% našeho portfólia tvoria firmy a projekty, ktoré priamo spolupracujú so spoločnosťami ako Google, Facebook, Microsoft.
Zbytok našich klientov je väčšinou z e-commerce branže.

Zabezpečujeme pozície v marketingu, predaji a klasickom zákazníckom servise.

Články z magazínu

Zobrazit všechny