Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Nová

AiApply Limited

Head of Auto-Apply

MěstoRemote

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypFaktura

Přidáno16.09.2024

AIApply je dynamicky rastúca firma, ktorá sa špecializuje na automatizované generovanie životopisov a motivačných listov. Našim predplatiteľom poskytujeme nástroje na rýchlu a efektívnu tvorbu kvalitných kariérnych materiálov, ktoré následne môžu jednoducho zasielať potenciálnym zamestnávateľom. Vďaka inovatívnym technológiám a užívateľsky priateľskej platforme sme sa stali lídrom v oblasti kariérnych služieb. Hľadáme ambiciózneho Head of Auto-Apply, ktorý nám pomôže pokračovať v expanzii a podporí našich zákazníkov pri dosahovaní ich kariérnych cieľov. Pridaj sa k nám a buď súčasťou revolúcie v náborovom procese!

Náplň práce

  • Úzka spolupráca s IT oddelením alebo vývojármi pri nasadzovaní a optimalizácii skriptov (Python)
  • Príprava reportov
  • Zodpovednosť za správne fungovanie služby Auto-Apply
  • Účasť na teambuildingoch
  • Komunikácia s koncovými klientami a zabezpečenie ich spokojnosti s produktom
  • Plánovanie a koordinácia marketingových kampaní pre získanie nových klientov
  • Zodpovednosť za plnenie obchodných cieľov a rast tržieb

Požadavky

Na začiatku bude tvojou úlohou manuálne prihlásenie našich zákazníkov na rôzne pracovné pozície. Ihneď ale spolu začneme pracovať na komplétnej autamatizácii tohto procesu (ideálne ak vieš alebo sa učíš programovať). Je super ak používaš ChatGPT. Na túto ponuku stačí spĺnať následovné podmienky:

  • Vieš alebo sa chceš učiť programovať
  • Môžeš robiť full-time (nechodíš do školy alebo práce)
  • Môžeš sa aspoň raz do týždňa stretnúť v Bratislave
  • Vieš perfektne po Anglicky

Nabízíme

  • Máte možnosť stáleho rastu a rozvoja svojich zručností a schopností.
  • Môžete si prispôsobiť pracovný čas svojim potrebám a získať tak väčšiu flexibilitu v pracovnom živote.
  • Získate prístup k širokému spektru školení a vzdelávacích programov v odbore, ktoré vám pomôžu zlepšiť vaše zručnosti a zvýšiť vašu konkurencieschopnosť na trhu práce.
  • Pracujete v príjemnom a priateľskom kolektíve, ktorý vám pomôže rýchlo sa zapojiť a získavať nové skúsenosti.
  • Máte k dispozícii občerstvenie na pracovisku, takže sa nemusíte starať o to, čo si priniesť na obed.
  • Pravidelné teambuildingy

Články z magazínu

Zobrazit všechny