Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

ALIEN studio

Project manager / produkčný

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1900 €

TypFaktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizováno08.11.2023

ALIEN studio je animačné a vfx štúdio, zaoberajúce sa 3D grafikou a animáciou v oblasti TV reklamy a filmu. Spolupracujeme s mnohými reklamnými agentúrami a produkciami na Slovensku a v zahraničí. Vďaka týmto spoluprácam máme na svojom konte za 20 ročnú históriu produkciu mnohých úspešných spotov pre značky ako Dedoles, Kofola (Fofola), O2 Slovakia, O2 ČR, Suzuki, sova pre ČSOB a mnoho ďalších, ktoré si môžeš pozrieť na alien.sk.

Náplň práce

  • samostatné plánovanie, riadenie a organizácia zverených projektov
  • vedieť riešiť horúce situácie s chladnou hlavou (deadlines, project flow)
  • komunikácia s klientami a obchodnými partnermi od počiatočného zadania, cez internú organizáciu až po zabezpečenie finálneho vydodania projektov
  • zodpovednosť za prípravu rozpočtov a vyúčtovaní

Požadavky

  • prax v reklamnej agentúre, v marketingovej oblasti alebo produkčnej TV/filmovej spoločnosti
  • práca s ľuďmi
  • dobré komunikačné a organizačné schopnosti
  • samostatnosť, flexibilita, vytrvalosť
  • odolnosť voči stresu
  • príjemné vystupovanie

Nabízíme

  • práca na atraktívnych projektoch v oblasti televíznej a printovej reklamy
  • možnosť pracovať v príjemnom prostredí
  • neobmedzené množstvo kávy, nápojov a sladkostí
  • odmeny až 2x ročne
  • možnosť využívania služobného vozidla aj na súkromné účely
  • piatkové raňajky
  • teambuildingy

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top