Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Nabídka je pozastavena

AMCEF

Programátor / Developer

MěstoRemote

FormaFull-time

Plat2000 — 4000 €

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno01.12.2023

Fungujeme od roku 2015. Sme mladý 50-členný tím vývojárov so sídlom v Bratislave. Veľa z našich kolegov sú absolventi alebo študenti technickej školy, máme teda spoločný záujem o programovanie.

Rozrastáme sa, pracujeme na rozmanitých projektoch a to nám umožňuje ponúknuť ľuďom možnosť vybrať si projekty a technológie na ktorých budú robiť. Je to naša rokmi overená stratégia vedúca ku spokojnosti všetkých.

Víziou našej spoločnosti je inovovať. Je pre nás zásadné byť pre klientov aj poradcom, aby ich IT riešenia mali hlavu a pätu, a aby sme my nemuseli pracovať na projekte, ktorý nedáva zmysel.

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme šikovných programátorov na zastrešenie vývoja vybraných projektov. Výber konkrétneho projektu / projektov nechávame na tebe - ty vieš lepšie ako my, čo ťa bude baviť. Nechceme, aby si robil projekty, o ktoré nemáš záujem.

Aktuálne potrebujeme zastrešiť vývoj na týchto projektoch (môžeš si z nich vybrať podľa tvojej preferencie, na jedného človeka by všetko bolo príliš):

  • Platforma na digitalizáciu podnikových procesov - React
  • Platforma na digitalizáciu podnikových procesov - Node.js
  • Rozvoj frontendu aplikácií pre Bratislavu - React
  • Projekt v oblasti farmaceutického priemyslu - Java
  • Mobilná aplikácia pre verejnú dopravuj- React Native
  • Aplikácia na obchodovanie s emisními povolenkami - Java
  • Vývoj CRM pre stavebníctvo - Vue.js
  • Parkovacia aplikácia - Angular
  • Vývoj robustných a škálovateľných aplikacií v dopravnom priemysle - React Native
    a mnoho ďalších…

Pozície sú vhodné pre skúsenejších developerov (mediori/seniori).

Požadavky

  • Prax s niektorou z vyššie uvedených technológií min. 2 roky.
  • Skúsenosti s technickým vedením projektov
  • Technické zázemie - absolvent/študent školy zameranej na IT.
  • Znalosť Version Control nástroja.
  • Skúsenosti s Jirou alebo iným nástrojom na manažment.
  • Schopnosť odhadovať náročnosť implementácie.
  • Komunikatívnosť a schopnosť vyjadriť svoj názor.
  • Schopnosť komunikovať technické detaily s projektovým manažérom a v prípade potreby aj priamo s klientom.
  • Ochota robiť code review kolegom.
  • Proaktívny prístup k vzdelávaniu sa a zdieľaniu vedomostí.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • študent vysokej školy
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
IT

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax v oblasti
2 roky

Nabízíme

  • Výber projektov a technológií - Každý si u nás môže vybrať, v akých technológiách a na akých projektoch bude pracovať. Najdôležitejšie pre nás je, aby ťa práca v našom tíme bavila. Máme veľké portfólio klientov a radšej odmietneme projekt než aby sme sa navzájom trápili.
  • Top klienti - Pracujeme na zmysluplných projektoch pre známe firmy a zaujímavé startupy. Klientov si vyberáme a udržujeme s nimi veľmi dobré vzťahy založené na dôvere a otvorenej komunikácii.
  • Flexibilita - Pracuj koľko chceš a hlavne kedy chceš. Dôležité je dodržiavať termíny, na ktorých sa dohodneme a dodávať kvalitné výsledky. Podľa toho si nastavíme fungovanie na projektoch. A ty vieš najlepšie, koľko oddychu potrebuješ a ten ti vieme spoločne nastaviť.
  • Neobmedzený home office - Ak sa vieš doma sústrediť viac než v office a zmenežovať svoj pracovný čas, nemusíš ani nazrieť do kancelárie. Podstatný je výsledok tvojej práce. Ale ak chceš, môžeš prísť aj do officu. Aktuálne máme kancelárie v Bratislave a v Košiciach.
  • Multisport karta - Naša práca je celý čas o sedení. Preto je pre nás dôležitý šport alebo oddych. Kedykoľvek môžeš požiadať o Multisport karty pre teba, tvojich kamošov a rodinu.
  • Odbremenenie od byrokracie - Zabezpečíme ti všetko, čo súvisí s prácou na živnosť, aby si sa mohol plne sústrediť na prácu, ktorá ťa baví.
  • Neobmedzený kariérny rast - Keď si šikovný, schopný a zodpovedný a máme na teba dobré ohlasy od klientov a kolegov, veľmi radi ťa proaktívne odmeníme zvýšením platu a rôznymi odmenami.
  • Vzdelávanie - Preplatíme ti kurzy ako aj 50% času stráveného vzdelávaním sa v IT, aj keď to priamo nesúvisí s aktuálnymi projektami, pretože neustály rozvoj je pre nás veľmi dôležitý. Okrem iného organizujeme spoločné diskusie a školenia na nové technológie a nástroje, pretože doba je rýchla a my musíme s ňou držať krok.
  • Realizácia vlastných nápadov - Dáme ti priestor na objavovanie svojho biznis programátorského JA. Máš zaujímavé nápady na projekty, ktoré podľa teba stoja za pokus? Poďme ich zrealizovať!
  • Legendárne teambuildingy - Komu by sa chcelo celý časť sedieť len za počítačom alebo do aleluja hľadieť na stackoverflow? Nám rozhodne nie a pre zachovanie tvojho duševného zdravia a výkonnosti musíme spolu zažívať nové veci, vidieť nové miesta a spoznávať nových ľudí.

  • Super kolektív - Nás si jednoducho musíš zamilovať. Nemáme prísne dané, kto je boss a kto je podriadený. Všetci sme kolegovia a zároveň priatelia, ktorí si pomáhajú a podporujú sa navzájom.

  • Vytunený paušál - Ak máš záujem o výhodný paušál v O2 či už pre seba alebo aj pre svojich známych, môžeme pridať tvoje číslo, alebo čísla, pod AMCEF, čím získaš veľmi výhodné zľavy (napríklad Titánový paušál za 15 €).

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top