Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

ant

Marketér - brand & eshop

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1300 — 1600 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno18.07.2023

Už viac ako 27 rokov podporujeme efektívnu montáž potrubí. Dodávame profesionálne vodárske a kúrenárske náradie a nástroje na opracovanie potrubí. Naše riešenia prinášajú firmám efektivitu a zisk. Hrdo poskytujeme služby, vďaka ktorým sú naši klienti o krok vpred pred konkurenciou. Zastupujeme silné renomované značky – svetových lídrov s unikátnymi strojmi a technológiami. Pôsobíme na slovenskom, českom, maďarskom a rakúskom trhu a vďaka dobrým partnerským vzťahom sa tešíme priazni vyše 2000 stálych obchodných partnerov.

Naším poslaním je „LEPŠÍ VÝSLEDOK S MENŠÍM ÚSILÍM“.

Náplň práce

Sme firma s profesionálnym náradím pre inštalatérov, potrubárov a elektrikárov. Sme jeden z lídrov na trhu a zastupujeme vedúce zahraničné značky s náradím.

Do nášho tímu hľadáme marketéra/rku, ktorý sa nebojí výzvy pracovať na našom marketingovom oddelení a nachádzať tie najlepšie cesty k zákazníkom na e-shope aj mimo neho.

Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý zapadne do interného tímu. Sme menšia firma, kde si všetko robíme sami. Hľadáme makača, čo sa nebojí kopy rôznorodých úloh. Práca u nás rozhodne nie je nudná, máme na starosti promo pre 4 divízie, eshopy a produkujeme množstvo marketingových aktivít.

Pozícia je vhodná aj pre česky a maďarsky hovoriacich kandidátov.

Náplňou práce bude napríklad:

  • Vytváranie a realizácia marketingových kampaní,
  • Príspevky na sociálne siete (FB, LI, IG),
  • Tvorba newsletterov,
  • Správa blogu,
  • Správa a tvorba kampaní v Google ADS,
  • Spolupráca pri tvorbe marketingových kampaní, uvádzaní noviniek na trh ai.
  • Vyhodnocovanie marketingových aktivít.

Požadavky

Word, Excel - Mierne pokročilý
HTML - základy

Grafika, Mailchimp, Tag manager a iné MKT nástroje sú výhodou.
Skúsenosti či obľuba v strojárskom fachu je tiež výhodou.

Takýto by si mal/a byť:

  • Schopný/á rozhodovať sa a doviesť projekty do úplného konca,
  • Schopný/á efektívne spracovať a priorizovať vlastné úlohy,
  • Schopný/á prinášať nápady, robiť zmeny, reagovať na vzniknuté situácie,
  • Samostatný/á a zodpovedný/á,

Nabízíme

  • Férové ohodnotenie: % zo zisku, bonusy za ukončené projekty,
  • Stabilná rodinná firma, top 1 na trhu,
  • Možnosť profesionálneho rastu, či špecializácie na produktové divízie.
  • Práca s najkvalitnejšími a najprestížnejšími značkami v odbore,
  • Školenia u našich výrobcov a osobnostné školenia,
  • Teambuildingy zväčša 2x ročne (letná chata a zimná lyžovačka),
  • Veselý kolektív, stolný futbal, ping-pong, ai.

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top