Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

applepie

Account Manager

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypFaktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizováno15.11.2023

Creative
development.
Empathy
driven.

Základom našej firemnej DNA je empatia.
Prečo empatia?
Pretože veríme, že je nevyhnutná v ľudskej aj reklamnej komunikácii. Musíte rozumieť
zákazníkom, klientovi, musíte rozumieť trendom a číslam, v neposlednom rade si musíte
rozumieť aj navzájom v tíme, aby vás práca bavila.
Až potom môže vzniknúť výnimočná kreatíva.

Sme fullservisová KRASová reklamná agentúra. Sme tu už od roku 2004 a a od roku 2023 tu môžeš byť s nami aj ty.

Náplň práce

Čo to bude obnášať:

  • budeš mať na starosti zverených klientov, niekedy sa budeš cítiť ako manažér, niekedy ako au-pair
  • zadania a feedbacky budeš musieť komunikovať na kreatívu tak, aby chalanom a dievčatám nevybuchli hlavy
  • zverené projekty a zákazky musíš riadiť zodpovednejšie ako autobus plný detí, zodpovedáš za ich tvorbu, priebeh a splnenie cieľov
  • očakáva sa od teba exekutívna podpora accountského tímu, whatever it means
  • budeš zadávať prácu oddeleniam v agentúre a dodávateľom
  • viesť evidenciu priebehu vykonávania každej zákazky (všetko si musíš písať)
  • reportovanie statusov na zákazkách priamemu nadriadenému, salutovanie sa nevyžaduje
  • budeš pracovať v internom systéme Teamogy, ale no stress, vysvetlíme, tiež sme sa to nedávno učili
  • musíš naháňať kreatívcov, lebo ty budeš strážiť dodržanie termínov a kvalitu výstupu

Požadavky

Čo sa od teba očakáva:

  • vysoká tolerancia tupého humoru
  • komunikačné zručnosti aspoň o level vyššie ako Andrej Danko
  • dobrá nálada, ale ponadávať si tiež môžeš, nie sme Jehovisti
  • skúsenosti na pozícii Accounta v agentúre aspoň 2 roky

Nabízíme

  • peniaze
  • pekné moderné pracovné prostredie
  • super kolektív
  • káva zadarmo a tisíce litrov točkovej vody
  • výhľad z okna na 3 svetové strany
  • stolný futbal
  • a hlavne práca na zaujímavých kampaniach pre veľkých klientov

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top