Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Art4web / The JOY

/ Senior Backend Web Developer

MěstoRemote

FormaFreelance

Plat2000 — 6000 €

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno17.01.2023

Sme Art4web a tvoríme unikátne webstránky, product design a vizuálne identity pre ambiciózne značky po celom svete. Kombinujeme naše dlhoročné znalosti, nové technológie a výnimočný dizajn s umom a zmyslom pre detail. Sme perfekcionisti, ktorí dobre vedia, že detaily posúvajú projekty o úroveň vyššie.

Od San Francisca, cez Slovensko, až po Sydney. Naše práce servírujeme do celého sveta spod rozprávkového zámku Bojnice. Sme malé štúdio, ktoré chce malým aj ostať, pretože vo veľkých tímoch sa menej hľadí na kvalitu. Špecializujeme sa najmä na unikátne, minimalistické a funkčné digitálne riešenia s wow-efektom. Našu prácu naozaj zbožňujeme a veríme, že je to aj vidieť.

Náplň práce

Pracuj ako programátor v malom, ale v najglobálnejšom štúdiu široko ďaleko. Sme digitálne a brandingové štúdio z Bojníc a zamriavame sa na tvorbu precízne vypracovaných digitálnych produktov pre klientov z celého sveta. Rozširujeme tím o nového človeka, ktorý bude mať na starosti budovanie riešení pre našich nových, ale aj súčasných klientov. Hľadáme developera, ktorého baví jeho práca a chce sa v nej zlepšovať. Hľadáme developera, u ktorého je potenciál dlhodobej spolupráce. Hľadáme developera, ktorý doplní technologickú časť nášho teamu, bude našim stabilným partnerom a ktorý nám pomôže spoluutvárať ďalšie smerovanie vo vývoji. Ako naša nová posila budeš pracovať na tvorbe webov, aplikácií či e-commerce riešení. Môžeš tiež vyvíjať, testovať, udržiavať a optimalizovať naše súčasné webové aplikácie, ktoré sú vo veľkej miere postavené na frameworku Laravel.

Požadavky

Čo vyžadujeme?

  • Vynikajúcu znalosť PHP, SQL, HTML5, SASS, JavaScript, jQuery, Git
  • Základnú znalosť UNIX/Linux
  • Skúsenosti s pripájaním platobných metód a PCI compliance (PayPal a pod.)
  • Schopnosť pracovať v tíme a podieľať sa na návrhu softvérovej architektúry
  • Znalosť angličtiny na hovorovej forme
  • 100% spoľahlivosť v dodržiavaní dohody a termínov
  • precíznosť v dodržiadavaní zadania

Čo vítame?

  • Znalosť frameworku Laravel/Symfony, Nuxt.js, Vue.js
  • Znalosť platformy Shopify / October CMS / Craft CMS, alebo iné
  • Analytické myslenie
  • Samostatnosť
  • Chuť neustále sa učiť nové veci
  • Komunikačné schopnosti
  • Priateľské vystupovanie

Nabízíme

  • Možnosť spoluvytvárať zaujímave projekty pre zvučné mená slovenských a zahraničných klientov (Shimano, VAT, LYRA, atď.).
  • Možnosť podieľať sa na interných projektoch
  • Perspektívnu a zaujímavú prácu. Každý projekt je iný, vytvárame aj menšie weby, či aplikácie, ale aj veľké long-term projekty.
  • Mimopracovné zábavné aktivity, napríklad LAN party, inerné turnaje na Playku, atď.
  • Možnosť pracovať v príjemnom priateľskom a mladom kolektíve
  • Flexibilný pracovný čas
  • V prípade ak by si chcel dochádzať v rámci Bojníc tak aj vlastné miesto v atraktívnych priestoroch štúdia na najmodernejšom hardvéri.
  • Finálna výška odmeny je priamo úmerná tvojej efektivite a šikovnosti. Naše projekty niesú z tých najlacnejších a teda pokiaľ budeme efektívni, tvoja odmena bude viac ako zaujímavá.

Články z magazínu

Zobrazit všechny