Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

ARTEXE

PPC špecialista

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1800 — 2200 €

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno26.04.2024

Marketingové laboratórium ARTEXE predstavuje kreatívny a inovatívny priestor, kde sa formujú nové nápady a stratégie pre digitálny marketing. V tomto laboratóriu sa stretáva tím skúsených profesionálov z oblasti marketingu, analytiky a kreatívneho dizajnu, ktorí spoločne pracujú na vývoji unikátnych a efektívnych marketingových riešení pre klientov.

S použitím najnovších technológií a nástrojov, ARTEXE laboratórium neustále skúma a testuje nové prístupy v oblasti digitálneho marketingu, aby sme zostali na čele inovácií.

Tento prístup umožňuje ARTEXE identifikovať a využívať najnovšie trendy a technológie, čím zvyšuje efektivitu a vplyv marketingových kampaní. V laboratóriu sa kladie dôraz na personalizované marketingové stratégie, ktoré sú špecificky prispôsobené potrebám a cieľom klientov. ARTEXE tiež využíva dáta a analýzy na meranie a optimalizáciu výsledkov kampaní, čím zabezpečuje maximálnu návratnosť investícií pre klientov.

Náplň práce

  • Plánovanie a realizácia efektívnych PPC kampaní
  • Neustále hľadanie nových spôsobov, ako zlepšiť výkon kampaní
  • Spolupráca s tímom na dosahovanie cieľov klientov
  • Analýza a optimalizácia kampaní pre maximálnu efektivitu

Požadavky

Hľadáme niekoho, kto už má solídne skúsenosti v oblasti PPC a je pripravený podieľať sa na serióznych projektoch. Chceme človeka, ktorý spolu s ARTEXE bude pre našich klientov pravou rukou v marketingu a biznise, a kto je odhodlaný dosahovať veľké veci.

Nabízíme

Pravé benefity pre náš tím idú nad rámec bežných perkov ako džús v chladničke, firemné raňajky a fancy káva. My vám ponúkame niečo, čo skutočne znamená rozdiel v každodennej práci:

  • Prístup k silnému tímu expertov: Staň sa súčasťou skupiny, kde každý má roky skúseností a expertné znalosti. U nás nájdeš mentorov a kolegov, ktorí ťa inšpirujú a posunú tvoje schopnosti na novú úroveň.
  • Sloboda a priestor pre tvoje nápady: Veríme v tvorivú slobodu. U nás získaš priestor a podporu pre realizáciu tvojich vlastných nápadov a riešení, ktoré budú mať skutočný vplyv na našich klientov.
  • Konkurencieschopné finančné hodnotenie: Oceníme tvoju prácu a expertízu tým, že ti ponúkneme finančné ohodnotenie, ktoré zodpovedá tvojim zručnostiam a prínosu pre náš tím.

V ARTEXE ide o viac. Ide o to byť súčasťou niečoho, čo znamená zmenu a inováciu v marketingovom svete. Ak cítiš, že tieto hodnoty rezonujú s tvojou profesionálnou cestou, sme presvedčení, že sa u nás budeš cítiť ako doma.

Články z magazínu

Zobrazit všechny