Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Aston ITM

FullStack Developer

MěstoRemote

FormaFull-time

Platod 2300 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno23.01.2023

Sme softvérová spoločnosť. V oblasti informačných technológií pôsobíme už od roku 1996. Zaoberáme sa vývojom korporátnych webových portálov, intranetov, mobilných riešení, mobilných aplikácií.
Kladieme dôraz na inovatívnosť a na hľadanie takých riešení, ktoré znamenajú rast obratu, zvyšovanie produktivity, znižovanie nákladov a dávajú tak náskok našim zákazníkom voči konkurencii.

Náplň práce

Do zabehnutého menšieho tímu, ktorý dodáva webové aplikácie pre viaceré slovenské poisťovne, hľadáme novú kolegyňu alebo nového kolegu.

Aké technológie zvládaš:

  • si full stack developer/ka - v našej firme to znamená, že zvládaš Javu aj Javascript
  • základy práce s HTML a CSS sú samozrejmosť
  • s Javou máš skúsenosti z praxe na projekte, nad rámec školských alebo vlastných projektov
  • podobné je to s Javascriptom - máš za sebou prácu na frontendovom vývoji
  • ideálne sú skúsenosti s Vue.js, ale stačiť bude aj prax s inými reaktívnymi frameworkami s komponentovým prístupom
  • ak máš skúsenosť s k8s a CI/CD, je to výhoda, ale ak nie, nevadí, naučíme ťa

Aké by si mal/a mať skúsenosti:

  • tvoji kolegovia ťa vnímajú ako mediora, teda človeka s reálnymi skúsenosťami z praxe
  • nemusíš byť ťažký senior, ale do tímu aktuálne nehľadáme ani juniora

Čo sú to reálne skúsenosti z praxe?

  • už si pracoval/a v tíme viacerých kolegov na spoločných projektoch
  • pracovali ste agilne, ideálne si sa už zoznámil/a so scrumom
  • si zvyknutý/á na prácu s JIROu alebo podobným softvérom na ťahanie si úloh

Požadavky

Aké sú tvoje preferencie:

  • chceš pracovať v tíme, nie individuálne
  • baví ťa agilný vývoj
  • nebojíš sa zobrať akúkoľvek prácu, ktorú je aktuálne potrebné spraviť - či už na backende, alebo na frontende
  • pracujeme s modernými technológiami, ale občas treba pozrieť aj na staršie riešenie a tebe to nevadí
  • si komunikatívny/a a nebojíš sa navrhnúť veci, ktoré zlepšia naše procesy alebo zmenia naše návyky
  • môžeš preferovať prácu z domu, ale s kolegami sa chceš pravidelne stretávať, aby ste sa lepšie spoznali a mali ste možnosť vydiskutovať si veci naživo
  • v tíme sú aktuálne iba chalani a baby zo Slovenska, ale s angličtinou nemáš problém a si pripravený/á kedykoľvek začať spolupracovať aj s kolegami zo zahraničia

Nabízíme

  • slobodná firma, ktorá funguje ako komunita
  • pravidelné firemné raňajky, kde si otvorene zdielame všetky informácie
  • pípa s pivkom z kvalitných remeselných pivovarov a pákový kávovar
  • podpora interných StartUp-ov a inovátorov
  • hackatony a prototypovanie inhouse
  • angličtina pre tých, čo ju ocenia a chcú sa zlepšiť
  • interné workshopy, prístupy ku kurzom a podpora kvalitných rozvojových aktivít
  • teambuildingy
  • možnosť pracovať z domu aj z kancelárie
  • príspevok do 3. piliera
  • referral bonus
  • Gallup konzultácie

Články z magazínu

Zobrazit všechny