Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Avris Consulting

Konzultant informačnej bezpečnosti

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1600 — 3400 €

TypTPP

Úroveň

Přidáno17.05.2023

Avris Consulting, s.r.o. je konzultačno-poradenská spoločnosť, ktorú tvoria experti na informačnú a kybernetickú bezpečnosť a GDPR. Venujeme sa tiež vývoju biznis softvérov, ktoré pripravujeme pre každého klienta na mieru.

Náplň práce

Chcete byť súčasťou stabilnej slovenskej spoločnosti s výborným tímom odborníkov?
Chcete rozvíjať svoju kariéru v oblasti informačnej bezpečnosti a vývoja softvéru?
Máme dobré správy – rastieme a potrebujeme možno práve Vás!

Hľadáme kolegov na pozíciu Konzultant informačnej bezpečnosti - Junior a Senior, ktorí posilnia náš tím na projektoch implementácie a starostlivosti o našich zákazníkov v oblasti kybernetickej a informačnej bezpečnosti.
O potrebné zvýšenie kvalifikácie Juniora sa postaráme :)

Vašou náplňou práce bude

• Interný audit noriem ISO27001, TISAX, zákona o KB, ISO20000, ISO22301
• Komunikácia a konzultácie so zákazníkmi, implementácia požiadaviek a odborné poradenstvo v oblasti štandardov u zákazníkov všetkých veľkostí
• Návrh a tvorba dokumentácie v oblasti informačnej a kybernetickej bezpečnosti v súlade s platnou legislatívou a bezpečnostnými normami u zákazníkov
• Pravidelný výkon interných auditov a spracovanie správ
• Aplikácia dokumentačných bezpečnostných opatrení v systéme riadenia informačnej a kybernetickej bezpečnosti
• Príprava zákazníka na externý certifikačný audit, prípadne inú kontrolu zo strany dozorných orgánov (NBÚ).
• Prezentácia našich produktov a služieb

Požadavky

Čo od Vás očakávame?

• Prax v oblasti ISMS minimálne 1rok - Podmienkou
• Prehľad v legislatíve a bezpečnostných normách (ZoKB, ZoITVS, ISO 27 001).
• Prax v oblasti implementácie ISO 27001 a bezpečnostných opatrení kybernetickej bezpečnosti
• Profesionálne vystupovanie
• Samostatnosť a zodpovednosť
• Vedieť identifikovať príležitosti u klienta
• Schopnosť stanoviť si priority a dotiahnuť veci do cieľa
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• Prax v danej oblasti
• Znalosť štandartov ISO2700x, TISAX
• Schopnosť viesť audity informačnej bezpečnosti
• Skúsenosti s tvorbou dokumentácie k manažérskym
systémom ISO alebo k zákonu o KB
• Znalosť štandartov ISO2000 a ISO22301 výhodou
• Certifikáty
• Výhodou je znalosť technickej stránky kybernetickej bezpečnosti
• Spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie, flexibilita,
• Samostatnosť, zodpovednosť, reprezentatívne vystupovanie
• Analytické myslenie
• Tímový hráč
• Ochota cestovať
• Dobré komunikačné zručnosti
• Flexibilita
• Schopnosť organizovať

Nabízíme

• Zázemie v rastúcej a stabilnej slovenskej spoločnosti,
• Priestor pre samostatnú a kreatívnu prácu,
• Otvorené a priateľské prostredie, dobrý kolektív,
• Zaškolenie na systémové normy a štandardy,
• Plne hradené odborné vzdelávanie,
• Ročná odmena až do výšky platu v závislosti od obratu firmy,
• Príspevok na jazykové vzdelávanie,
• Bonus pri pracovnom výročí od prvého roka,
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie ihneď po nástupe,
• Možnosť získať finančný bonus pri odporúčaní známeho na voľné pracovné miesto,
• Notebook a mobil ako samozrejmosť,
• Služobný automobil po dohode
• Pružná pracovná doba,
• Plne hradené sickdays,
• Homeoffice
• Káva/ čaj zadarmo,
• Firemné raňajky,
• Pravidelné teambuldingy,
• Multisport karta,
• Parkovanie bezproblémové v okolí budovy.

Články z magazínu

Zobrazit všechny