Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Forbes

Social media manager

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1600 €

TypFaktura

Přidáno16.02.2024

Náplň práce

Si človek s vizuálnym cítením, ktorý rád tvorí obsah na sociálne siete a zároveň mu nechýba analytické myslenie? Vieš písať pútavé príspevky bez gramatických či štylistických chýb? Dokážeš vytvoriť kampaň na Facebooku a Google Ad Manager nie je tvoj nepriateľ? Nemáš problém samostatne si rozvrhnúť prácu podľa priorít, no občas sa aj zasnívať a „uletieť si“? A nakoniec, si extrovert, ktorý nemá problém ísť na naše podujatia a vyspovedať tam rečníkov a hostí?

Možno hľadáme práve teba!

  • Vyžadujeme úzku spoluprácu s redakciou a editorským tímom pri príprave príspevkov na naše sociálne siete a YouTube kanál. Je potrebné pripraviť vhodný textový obsah, grafiky a následný reporting.
  • Dôležitá je kampaňová podpora redakčného onlinového aj printového obsahu (práca s Facebook Business Managerom, Google Ads kampane).
  • Príprava selfpromo každomesačných bannerových kampaní pre Forbes Slovensko (nové číslo, rebríčky, predplatné, podcasty, knihy a pod.).
  • Vyžadujeme úzku spoluprácu s knižnou divíziou a oddelením predplatného a prípravou kampaní pre ich potreby.
  • Forbes odosiela aj rôzne newslettre. Chceme im získať viac odberateľov, čo si vyžaduje promo na sociálnych sieťach cez organickú komunikáciu a štvrťročné kampaňové aktivity.
  • Forbes organizuje rôzne typy podujatí, ktoré chceme aj virtuálne priniesť našim sledovateľom. Očakávame preto proaktívny prístup k propagácii eventu pred, počas aj po ňom.
  • Dôležité je, aby si dokázal/a pracovať na dennej operatíve, no zároveň mať v hlave strategické projekty a rozvoj našich sociálnych sietí (náš LinkedIn profil je najsledovanejším mediálnym LinkedIn profilom na Slovensku).

Požadavky

  • Predchádzajúca prax v marketingu je nutnosťou.

  • Facebook Business Manager a prácu so sociálnymi sieťami (FB, IG, LinkedIn) prípadne s nástrojmi na plánovanie obsahu.

  • Práca s Google Analytics. Práca s inými vyhodnocovacími nástrojmi je veľkou výhodou.

  • Grafické minimum a vizuálne cítenie na tvorbu formátov na sociálne siete (posty, stories, Reels).

  • Skúsenosti s tvorbou videí, ktoré by sme radi pridali na naše sociálne siete.

  • Práca s Google Analytics a vyhodnocovanie kampaní.

  • Cítenie pre brand Forbesu – je nevyhnutné, aby si mal predstavu o tom, aký obsah tvoríme v magazíne Forbes Slovensko a na webe Forbes.sk pre našich čitateľov, vzťah k témam biznisu a prehľad v slovenskom podnikateľskom či startupovom prostredí je veľkou konkurenčnou výhodou.

  • Vedieť určiť, čo je obsahovo podstatné a dať tomu neošúchanú formu.

  • Očakávame slovenskú gramatiku a štylistiku na vysokej úrovni, príspevky nebude po tebe nikto kontrolovať.

  • Angličtina aspoň na úrovni B1.

Nabízíme

  • Priateľské a dynamické pracovné prostredie.
  • Prácu pre prestížnu značku a spoluvytváranie mediálneho lovebrandu.
  • Flexibilný pracovný čas, možnosť čiastočne vykonávať prácu z domu.
  • Podporu tvojich iniciatív a nápadov – kreativite sa u nás medze takmer nekladú.
  • Možnosť zúčastňovať sa na Forbes podujatiach a stretnúť inšpiratívnych a zaujímavých ľudí, o ktorých píšeme.
  • Rôzne benefity – kurzy, masáže, Multisport karta, neobmedzený prísun kofeínu.
  • Priestor na sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov.
  • Možnosť využívať firemného auto aj na súkromné účely.
  • Lístky do Slovenskej filharmónie.
  • Prístup ku knihám z vydavateľstva barecz & conrad books.
  • Zážitkové teambuildingy.

O firmě

Splendex is a young and dynamic software development company specializing in cloud services, web applications, and mobile application development. We are at the forefront of innovation, driven by a passion for excellence and a commitment to delivering top-notch solutions to our clients. Having the the publisher company of Forbes as our investors offers us access to quality leads and established potential business contacts in both Slovakia and the Czech Republic, enhancing our sales pitch and expanding our reach while giving us credibility.

Články z magazínu

Zobrazit všechny