Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Berto Trade

Grafik a marketingový špecialista

MěstoVysoká pri Morave

FormaFull-time

Plat1500 — 1800 €

TypTPP

Aktualizováno17.07.2024

Náplň práce

Hľadáme blázna do grafiky a marketingu!
​Zaujímaš sa o marketing? Baví ťa komunikácia s ľuďmi?
​Tak neváhaj a využi šancu pracovať pre spoločnosť Berto Trade s.r.o. - výrobca kvalitných a poctivých mäsových výrobkov zo Záhoria.

​Naša misia – dať šancu všetkým, ktorí o to stoja.
​„Všetko, čo tvoríme hlavou aj rukami, musí vychádzať predovšetkým z nášho srdca.“
​Naša čisto slovenská spoločnosť je vybudovaná na základoch poctivej práce.
​Kvalita našich výrobkov je rovnako dôležitá ako kvalita nášho tímu.

​„Chceme rásť s chuťou a s Vami.“
​Prečo my? Čo ponúkame? Vieme oceniť schopných ľudí po každej stránke. Vážime si hodnoty ako poctivosť, tímovosť, odvahu a predovšetkým úspech.

​Pri osobnom stretnutí si pohovoríme o cieľoch, predstavách a možnostiach ich naplnenia.

Tvojou úlohou bude:

  • Kreatíva, návrhy a príprava grafických podkladov pre obaly a etikety mäsových výrobkov
  • Grafické spracovanie návrhov podľa požiadaviek (tvorba bannerov, spotov, skíc, plagátov, letákov, brožúr, katalógov a iných propagačných materiálov)
  • Grafické spracovanie návrhov a finalizácia interných a externých komunikačných nástrojov (inzercia, PR články, vizuály na sociálne siete, web, prezentácie a iné)
  • Spolupráca s externými agentúrami, tlačiarňami a inými dodávateľmi
  • Spolupodieľanie sa na tvorbe marketingovej stratégie a reklamných kampaní
  • Budovanie brandu našej spoločnosti prostredníctvom sociálnych sietí
  • Aktívne vyhľadávanie možností na prezentáciu firmy
  • Dohľad na dodržiavanie firemného dizajn
  • Príprava a realizácia marketingového plánu podľa potrieb a požiadaviek spoločnosti a trhu
  • Príprava reklamných a marketingových kampaní – príprava textov pri príprave letákov pri uvádzaní nových výrobkov na trh, príprava textov pre letáky s akciovým tovarom
  • Príprava podkladov pre inzerciu
  • Príprava, spracovanie, úpravy a produkcia rôznych propagačných materiálov
  • Komunikácia s dodávateľmi – reklamné agentúry, grafici, dodávatelia propagačných materiálov
  • Vykonávať správu, editáciu a aktualizáciu firemnej webovej stránky.
  • Vytvárať podporu pre predaj našich výrobkov
  • Spolupodieľať sa na uvedení nových výrobkov na trh
  • Podávať návrhy na zlepšovanie predaja a zvyšovanie kreditu firmy na trhu
  • Podávať návrhy na komunikáciu osvety ohľadom výroby mäsových výrobkov

Sme rodinná spoločnosť zo Záhoria, ktorá už viac ako 30 rokov ctí poctivé mäsiarske remeslo. Sme nositeľom niekoľkých významných ocenení, ktoré reflektujú vytrvalú prácu, neustále zdokonaľovanie sa v odbore a húževnatosť všetkých našich zamestnancov. Zaoberáme sa spracovaním mäsa, výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov. Sme hrdým držiteľom značiek kvality SK a SK GOLD, ktoré deklarujú výrobky vyrábané z domácich surovín, za dodržania deklarovaného technologického postupu, parametrov kvality a bezpečnosti potravín.
Našimi hodnotami sú:

  • ODVAHA, INOVATÍVNOSŤ, TVORIVOSŤ - nebojíme sa skúšať nové veci
  • POCTIVOSŤ - ku všetkému čo robíme, pristupujeme zodpovedne a s láskou
  • TÍMOVOSŤ - Sme jeden tím - SME BERTO
    Viac o nás na www.berto.sk

Požadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

marketing a grafika

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Komunikatívnosť
  • Strategické myslenie
  • Samostatnosť
  • flexibilita
  • zmysel pre detail a kreativitu
  • prezentačné zručnosti
  • znalosť marketingových nástrojov
  • skúsenosti s vytváraním, spracovaním a vyhodnocovaním kampaní na sociálnych sieťach
  • zmysel pre zodpovednosť
  • schopnosť dodržiavať stanovené termíny

Nabízíme

  • práca v stabilnej, rozvíjajúcej sa spoločnosti
  • služobný telefón a počítač
  • zvýhodnené ceny produktov
  • stravovanie vo vlastnej jedálni
  • darček k Vášmu sviatku (narodeniny, meniny)
  • dochádzkový bonus
  • odmena za odpracované roky
  • vitamínové balíčky
  • firemné akcie a team buildingy
  • ovocie každý deň

Články z magazínu

Zobrazit všechny