Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Birne Advertising

Performance Specialist do dobrých rúk

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypFaktura

Úroveň

Aktualizováno17.05.2023

Ahoj! Voláme sa Birne a sme Brand Design Studio.

Zameriavame sa na návrh a rozvoj značiek, ktoré vnímajú potrebu budovania brandu ako svoju strategickú prioritu. Dizajnujeme kľúčové assety, ako sú vizuálna identita, marketingová stratégia, webstránka a komunikácia.

Našou ambíciou je priniesť dizajnérsky mindset do sveta marketingu. Vnímame ho ako kreatívny proces, ktorý prináša riešenia na rôzne problémy a potreby. Tento mindset nám pomáha prinášať na trh funkčné a udržateľné nápady na základe hlbokého pochopenie klienta, trhu a jeho zákazníkov.

Nie sme na trhu 20 rokov. Sme malé a ambiciózne štúdio ktoré spája strategické prístupy s odvážnymi nápadmi. Chceme tvoriť áčkové veci svetovej kvality. A k tomu potrebujeme teba.

Náplň práce

Hľadáme všestranného človeka, ktorý má nadhľad a marketingové aktivity dokáže vyhodnocovať v kontexte celej zákazníckej skúsenosti. Ak ťa bavia technológie, rád/a pracuješ s dátami a hľadáš nové cesty, ako pomôcť klientovi, tento job ťa bude baviť.

Požadavky

Čo požadujeme?

  1. Vieš nastaviť a spravovať kampane v Google Ads a Facebook Ads
  2. Vieš zanalyzovať klientské dáta v Google Analytics a vieš si vytvoriť report v Google Looker Studio
  3. Vieš si upratať dáta v Google Sheets alebo v Exceli
  4. Chceš sa učiť nové veci, si zvedavý a nebojíš sa prezentovať svoj názor v tíme alebo pred klientom
  5. Výhodou je, ak vieš pracovať s Google Tag Managerom a dokážeš si nastaviť základné tagy a eventy
  6. Výhodou je, ak máš skúsenosti so SEO, poznáš on-page faktory, vieš urobiť rýchlu analýzu kľúčových slov, pracoval si s nástrojmi ako Google Search Console, Ahrefs alebo Marketing Miner

*Nemusíš byť expert/ka vo všetkých týchto oblastiach. Všestrannosť je v tomto prípade dôležitejšia ako špecializácia. Všetko ostatné sa naučíš v praxi.

Nabízíme

S kým budeš pracovať?

Tvojou prácou nebude vytvárať kreatívy ani písať texty. V tíme máme dvanásť odborníkov na rôzne oblasti, ako grafický dizajn, copywriting, socials alebo content. Tvojou úlohou bude spolupracovať s nimi.

Pre koho pracujeme?

Chceme byť prvou voľbou pre uvedomelé a skúsené firmy s dlhodobou víziou. Podľa toho pristupujeme aj k spoluprácam. Do nášho portfólia klientov patria firmy, ako Occam, Smart Light, Nesia, Subaru Slovakia alebo Vesnala Lekáreň.

Kde pracujeme?

Office máme v The Spot pri Jurkovičovej teplárni, takže sa môžeš tešiť na networking-friendly prostredie, možnosť raňajok, obedov aj olovrantov, fitness centrum, a tiež výberovú kávu od Goriffee, ktorú ti pripraví profesionálny barista (áno, majú aj kokosové).

Ako pracujeme?

Viac-menej fungujeme na flexibilnom režim a to sa týka aj dovoleniek. Hoci v office preferujeme tvoju osobnú prítomnosť, nebudeme ťa kontrolovať ani otázkovať, keď sa rozhodneš pre home office, bed office, coffee office či beach office.

Ak bude tvoja práca hotová, pokojne si zájdi na celé doobedie k zubárovi či do Ikei. Na vlastnej koži však pochopíš, že v našom tíme sa ti bude najlepšie robiť naživo.

Články z magazínu

Zobrazit všechny