Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

blank creative

Grafik / Dizajnér

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1000 €

TypTPP / Faktura

Úroveň

Aktualizováno28.09.2023

Náplň práce

  • Budeš tvoriť, kreovať, kresliť, mrnčať, prerábať, dizajnovať a tešiť sa, keď svoju prácu uvidíš naživo v časákoch, na billboardoch, či webstránke.
  • Budeš proste grafik a dizajnér
  • Najčastejšie budeš vytvárať brand a dizajn identity + následné aplikácie od vizitiek až po uniformy hostessiek ;)
  • Budeš mať pod palcom hlavne offline grafiku, ale občas vypomôžeš chalanom a babám s online grafikou, ak budú v koncoch

Požadavky

Čo musíš vedieť:

  • Adobe package (Illustrator, Photoshop, InDesign).
  • Microsoft package (Outlook, Word, PowerPoint). Duh.
  • Vedieť vyraďovať do tlače a obmedzenia on a offline prostredia.
  • Po anglicky. Nemusíš vedieť prednášať, ale vygoogliť si riešenie problému by si zvládnuť mal.
  • Komunikovať. Vynadať, pochváliť a len tak všeobecne si robiť prdel zo svojich kolegov a kolegýň.

Čo by bolo hrozne fasa, ak by si vedel/-a:

  • 3DMax, Cinema 4D, Adobe Animate, Adobe AfterEffects, Google WebDesigner
  • stojku
  • Figma, WordPress a HTML aspoň na užívateľskom leveli

Nabízíme

Plat cca 900€ – 1200€ . Musíme sem napísať nejakú sumu, ako zákon káže. Ale úprimne – tvoj plat sa odvíja od toho, čo TY vieš a čo TY ponúkneš. Takže to, prosím, neber záväzne – peniaze naozaj závisia iba od teba.

Malý tím dizajnérov. Akože…naozaj malý. A sme najprv kamaráti, až potom kolegovia.

Pohodovú pracovnú atmosféru. Znie to debilne, ale je to fakt. Napríklad cez víkendy robíme iba výnimočne, ak vôbec. A nebude na teba vrieskať premotivovaný Art Director.

Žiaden korporátny a hipster bulšit – neschovávame plat za futbálky, playká, vstupy do fitka a podobne. Ak ich ale chceš – no problem, vybavíme.

Potrebujeme niekoho na full-time, freelancerov teraz ne…toto, aspoň na začiatku. Po chvíli, keď si na seba zvykneme, ale s home office nie je problém.

Kanceláriu máme v Bratislave, bolo by fajn, ak by si tu s nami sedel.

Začať môžeš prakticky okamžite.

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top