Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Boomerang Communication

Social media manager/ka

MěstoPraha

FormaFull-time

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno22.06.2023

Náplň práce

  • Baví tě svět sociálních sítí a rád/a pro ně tvoříš obsah?
  • Vyznáš se v trendech, reklamních formátech a víš, jak zaujmout pozornost uživatelů na sociálních sítích?
    Tak to jsi na správném místě!

Content marketing už děláme 20 let, digitální obsah tvoříme hlavně pro Radegast, Volkswagen, Sportisimo, nebo třeba LMC. A právě teď hledáme posilu, která promění své neotřelé nápady v příspěvky na socky našich skvělých klientů. Přidej se k nám!

CO TĚ U NÁS V PRÁCI ČEKÁ?

  • Správa profilů klientů a tvorba content plánu pro dlouhodobý obsah včetně kampaní na sociálních sítích
  • Příprava zajímavého a srozumitelného copy a spolupráce s grafikem
  • Přítomnost „na place“ při produkci kampaní
  • Vyhodnocování výkonnosti příspěvků s kolegy z PPC oddělení
  • Dohled nad plněním KPI

Požadavky

CO BYS MĚL/A UMĚT?

  • Rozumíš sociálním sítím. Znáš formáty, trendy, které v dané síti zrovna nejvíc frčí a víš, jaký typ obsahu si algoritmus žádá.
  • Dokážeš vzít složité téma a cílové skupině ho vysvětlit. Umíš vymyslet atraktivní obsah pro zoomery na Instagramu i inspirativní text pro profíky na LinkedInu.
  • Orientuješ se v Business Manageru. Najdeš v něm co potřebuješ a nedělá ti problém pracovat s Creator Studiem.
  • Jsi schopný/á popsat social specialistovi, copíkovi, grafikovi svoji představu. Nemusíš umět kouzlit ve Photoshopu, ale umíš se s ostatními sladit a dát jim konkrétní zadání.
  • Zvládáš přepínání mezi projekty. Během jednoho dne budeš totiž nejspíš řešit víc věcí najednou.
  • Je na tebe spoleh a umíš si naplánovat práci.
  • Umíš pracovat v týmu a záleží ti na dobrých vztazích v něm.

CO SE TI BUDE HODIT?

  • Znalosti výkonnostních kampaní
  • Jsi komunikativní a zvládneš spolupracovat i s kolegy z jiných týmů
  • Domluvíš se anglicky a tak můžeš čerpat i ze zahraničních podkladů

Nabízíme

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

  • Děláme obsah pro značky, kterými se budeš moct pochlubit před kamarády i rodinou
  • Projekty jsou u nás různorodé, takže neupadneš do stereotypu
  • Pracovní MacBook
  • Dopřejeme ti 20 dní dovolené a volno přes Vánoce
  • Oborová školení
  • Pravidelné společné snídaně, přísun ovoce, masáže, firemní akce, dog-friendly office
  • Pracujeme ve vile v Troji kousek od ZOO (parkování mimo zóny) s velkou zahradou, kde si v létě dáváme schůzky, obědy i pauzy – třeba v houpací síti

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top