Výběrové řízení bylo uzavřeno

BOOST AGENCY

Social Media Manager

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1500 — 2000 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno07.09.2023

Full-servisová reklamná agentúra zameraná na ľudský prístup s príjemnou atmosférou a ambíciami.

Náplň práce

Starostlivosť a správa o sociálne siete klientov (Facebook, Instagram, LinkedIN, TikTok...)
Práca s Facebook business managerom.
Tvorba obsahu na sociálne média.
Nastavovanie social media reklamy.
Tvorba online stratégií a plánov.
Optimalizácia kampaní.
Tvorba reportov a ich prezentácia.
Podielanie sa na kreatívnych riešeniach, brianstormingoch.
Komunikácia s kreatívnym a accountským tímom.

Požadavky

Proaktívny prístup k tvorbe a riešeniam.
Záujem o sebarozvoj a rozvoj online oddelenia agentúry.
Orientácia v online priestore a ovládanie online terminológie.
Preukázateľné výsledky doterajších skúseností.

Nabízíme

Rozvoj tímu a jeho vedenie - volné ruky zamerané na výsledky :)
Príjemné a priateľské prostredie agentúry na Kolibe.
Teambuildingy.
Pravidelný mzdový rast.

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top