Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA)

IT inžinier/špecialista

MěstoKrupina

FormaFull-time

Plat1200 — 1900 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňJunior ⭐️

Přidáno09.09.2022

Spoločnosť BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o. je výrobným závodom patriacim do skupiny Brother. Skupina sa zaoberá výrobou elektronických zariadení pre firmy a domácnosti a pôsobí po celom svete. Sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Nagoya v Japonsku.
Závod v Krupine je zameraný na výrobu a repasovanie tonerových kaziet pre farebné a čiernobiele laserové tlačiarne. V súčanosti pracujeme na rozširovaní a modernizácií výroby čo zahŕňa aj plán pre automatizáciu výroby.
Podrobnejšie informácie môžete získať na webovej stránke spoločnosti www.brother-slovakia.sk.

Náplň práce

Nie si žiadna beta verzia a problémy vieš riešiť vyhodením okna z počítača (nie vyhodením počítača z okna)? Svoj záujem, zručnosti vieš vyjadriť v kódoch? Potom sme pre Teba tým najlepším hardom, ktorý môžeš získať. Support od skúsených kolegov Ťa určite vyzdvihne na TOP verziu toho najlepšieho, čo z Teba môže byť. Máš ešte niekde query? Napíš nám a všetky vírusové myšlienky Ti vyčistíme. Budeš súčasťou nášho supportného tímu a tvojou úlohou bude správa a údržba informačných technológií v spoločnosti. Čísla budú tvojim každodenným partnerom. Spracovanie reportov a analýz z lokálnych, ale aj vzdialených IT systémov rozvinie a zdokonalí tvoje analytické myslenie.

Požadavky

Základná znalosť:
CISCO networking LAN/WAN - security, management and troubleshooting.
intranet/internet tvorba stránok a údržba (HTML, CSS, javascript, PHP).
Pokročilá znalosť:
prostredia windows server,
windows client a windows networking (web server, SQL server, file server, AD server).
Programovacie jazyky sú výhodou.

Nabízíme

Príspevok na dopravu podľa km,
2 x 10 minútová platená prestávka,
Polročný a ročný bonus,
Pravidelné prehodnotenie platu,
Príspevok na sporenie do dôchodku – III. Pilier.
Bohatý sociálny program – príspevok pri narodení dieťaťa, životné a pracovné jubileá, večierky a teambuldingy.
Pracovné cesty do Veľkej Británie či Japonska alebo iných krajín v rámci BROTHER INDUSTRIES.

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top