Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Nová

CALL CRISPY

Art Director

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP / Faktura

Aktualizováno18.09.2024

Sme CALL CRISPY, fresh full-servisová reklamná agentúra. Radi robíme výnimočné reklamy, ktoré v prvom rade tešia tých, pre ktorých sú - zákazníkov. Len vtedy z nich máme radosť my, marketingové aj sales oddelenie.

Máme radi sebavedomý názor a veríme, že kreativita je najviac.

Aktuálne pracujeme pre značky ako Nehnutelnosti.sk, Autobazar.eu, Penta Hospitals, Penta Real Estate, Powerlogy, TREND, Fumbi a na stole máme kopu ďalších zaujímavých projektov. Joby sú pestré: od ATL a digitálnych kampaní cez brandingy až po návrhy zón a vizibilít na festivaloch. Veď aha: https://crispy.sk/#prace

🤌 Máme veľa vizuálnych zadaní = veľa príležitostí pre teba na realizáciu.

Náplň práce

Hľadáme šikovného art directora / art directorku so skúsenosťami z reklamnej agentúry, ktorý/á bude svojim vizuálnym spracovaním posúvať nápady, ale aj prinášať svoje. Ak ťa baví striedať klikanie vo Photoshope s vymýšľaním na brainstormingoch, bude ťa to baviť aj u nás.

SCOPE:

  • tvorba grafických výstupov všeho druhu od kľúčových vizuálov cez vizuálne uchopenie spotov po špeciálky
  • vedenie foto a video produkcie v spolupráci s CD
  • tvorba vizuálnych svetov od A po Z
  • prinášanie nápadov, ktoré budú ašpirovať na kreatívne ocenenia

Požadavky

  • silné vizuálne cítenie
  • agentúrna skúsenosť na pozícii Art director / Senior Graphic Designer
  • skúsenosť s foto a video produkciou
  • ovládanie grafických programov (Adobe, Figma) a práca s AI nástrojmi

Nabízíme

  • práca vo fresh agentúre so silným zázemím, kde to nie je len o nekonečnom tendrovaní
  • inšpiratívny tím oceňovaných kreatívcov, ktorých práca teší a ktorí budú s tebou makať na tom, aby za ňu zbierali ďalšie ceny
  • práca pre veľkých stabilných klientov so zaujímavými zadaniami aj budgetmi
  • nová technika podľa tvojho výberu
  • motivujúce vianočné odmeny
  • home office 2x do týždňa s možnosťou dlhšieho v kuse raz do roka
  • 300 € ročne na tvoje osobné vzdelávanie alebo lístky na konferencie, aby si mohol zbierať inšpiráciu
  • multisportka, na ktorú ti prispejeme 200 € ročne

O firmě

Sme CALL CRISPY🤙, fresh full-servisová reklamná agentúra, ktorá vznikla začiatkom tohto roka. Máme drive a chuť robiť výnimočné reklamy, ktoré v prvom rade tešia tých, pre ktorých sú - zákazníkov. Len vtedy z nich máme radosť my, marketingové aj sales oddelenie.

Aktuálne pracujeme pre značky ako Nehnutelnosti.sk, Penta Hospitals, Penta Real Estate, Powerlogy, TREND, Zľavomat a čaká nás viac ďalších. Joby sú pestré: od ATL a digitálnych kampaní cez brandingy až po návrhy zón a vizibilít na festivaloch. Máme veľa vizuálnych zadaní = veľa príležitostí pre teba na realizáciu.

Keby niečo 🤙 [email protected] #freshideasdaily

Články z magazínu

Zobrazit všechny