Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

CINEMAX

Digital Marketing Špecialista pre sieť kín CINEMAX

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno07.06.2023

Spoločnosť CINEMAX je lídrom v oblasti kino zábavy a najväčším prevádzkovateľom kín na Slovensku.
Od svojho vzniku - 1. júla 2006 - vybudovala a prevádzkuje 16 viac sálových kín na Slovensku, v Rumunsku a v Čechách. Diváci v Banskej Bystrici, Bratislave, Dunajskej Strede, Košiciach, Martine, Nitre, Poprade, Prešove, Skalici, Trenčíne, Trnave, Žiline, Bukurešti a Olomouci poznajú svoje lokálne kino CINEMAX nielen ako miesto, kde si vychutnajú maximálny filmový zážitok s „bežnou“ filmovou ponukou, ale kde sa často dejú aj rôzne iné kultúrne podujatia – napr. priame prenosy i záznamy koncertov, opier, baletov, divadiel alebo festivaly.

Náplň práce

CINEMAX - najväčšia sieť kín na Slovensku hľadá pre svoj medzinárodný projekt, toho správneho marketingového človeka!

Ako by si videl užívateľské správanie našich divákov? Dokážeš si pospájať súvislosti a čítať dáta o nákupnom procese?
Poznáš pojmy ako #googleanalytics #userfriendly #customerexperience #marketingfunnel alebo #aida?
Vieš v Google Analytics sledovať akvizíciu návštevnosti a vyhodnotiť, ktorý kanál prináša najviac návštevníkov?

Pridaj sa do tímu CINEMAX a pracuj spolu s nami v tíme na marketingovej komunikácii najväčšej siete kín na Slovensku!
Spolu budeme zlepšovať zážitok pri prehliadaní našich web stránok cine-max.sk, cine-max.cz a cine-max.ro, či už v desktope alebo v mobile. Budeme zjednodušovať online nákupy lístkov do kina a pre našich divákov pripravíme atraktívny nástroj, vďaka ktorému im neujde žiadna filmová novinka.

Ak vieš pracovať s Google Analytics, či s Hotjar, vieš pracovať s číslami a dokážeš ich spracovať na relevantné dáta, pošli nám svoje CV a budeme sa spolu posúvať vpred!

Tešíme sa na TEBA

Požadavky

Očakávame od teba:
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) na komunikatívnej úrovni
Microsoft Office - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
E-mail marketing - Pokročilý
Hotjar - Pokročilý
Práca s dátami - Pokročilý
Facebook Business Manager - Základy
Google Ads - Základy
Pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii aspoň 1 rok.
Skúsenosť s prácou s dátami, vyhodnocovanie štatistík a reportov, vizualizácia dát.
Skúsenosť so sledovaním užívateľského správania.
Prehľad v oblasti sociálnych sieti, nových médií a pod..
Samostatnosť a zodpovednosť.
Systémové myslenie a schopnosť pracovať v tíme.

Nabízíme

Môžeš sa tešiť na:

  • pravidelné návštevy kina, filmových premiér a maximálny filmový zážitok
  • ranné občerstvenie a atraktívne nápoje
  • skvelé teambuildingy
  • angličtina pre tých, čo ju ocenia a chcú sa zlepšiť
  • možnosť kariérneho rastu a rozvoja
  • možnosť pracovať z domu
  • skvelých kolegov

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top