Výběrové řízení bylo uzavřeno

Cloud-IT

Performance Specialist

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypFaktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizováno24.05.2023

RECRU je cloud-based app, ktorá aj vďaka pokročilej AI technológii zefektívňuje a automatizuje takmer celý náborový a výberový proces nových kandidátov a je používaná tak firmami ako aj personálnymi agentúrami. Okrem AI technológie pre CV parsing, RECRU má niekoľko unikátnych funkcionalít ako Mobile Connect, LinkedIn plug-in, prediktívnu selekciu a ďalšie. RECRU rozšírilo svoje pôsobenie už do 10 krajín v Európe a spolupracujeme s viac ako 270 firmami. Po vstupe nových investorov, transformácii business modelu z osobného na online formu získavania nových klientov a rozbehu marketingového tímu v roku 2021, sme momentálne vo fáze príprav na globálnu expanziu najmä v Európe a Ázii, do ktorej sa chceme pustiť ešte tento rok. RECRU app je veľmi obľúbená používateľmi, na čo sme veľmi hrdí a vďaka čomu máme skvelý annual renewal-rate, ktorý je medzi top 5% SaaS produktami na svete.

Našou víziou na najbližšie roky je zrýchlenie rastu a expanzia na nové trhy tak, aby sme mohli naše služby ponúknuť viac ako 10 tis používateľom.

Náplň práce

  • tvorba, optimalizace a vyhodnocování performance kampaní
  • audit stávajících kampaní a návrh opatření vedoucích k jejich zlepšení
  • navrhovat strategie a ambiciózní, ale dosažitelné cíle kampaní
  • kombinovat jednotlivé akviziční kanály vedoucí k maximalizaci cílů
  • aktivně pracovat s aktuálním budgetem a reportovat potřebné metriky
  • operativně řídít průběh kampaní a vhodně kombinovat použité kanály
  • přímý reporting CMO

Požadavky

  • expertíza v Google ADs a Google Analytics
  • pokročile zkušenosti s FB&Li Business Manager & Meta Pixel
  • zkušenost s performance systémy jako např. capterra.com, strossle.sk a další
  • prokazatelné zkušenosti s performance marketingem v rámci B2B sektoru
  • zkušenosti a znalosti v rámci SaaS výhodou
  • analytické myšlení, orientace na dosahování cílů
  • aktivní komunikace v rámci probíhajících kampaní, real-time optimalizace
  • přinášet nové ideje a vlastní pohledy

Nabízíme

  • unikátní příležitost v rámci dynamicky se rozvíjející společnosti a produktu
  • velkou míry autenticity, možnost ovlivnit výsledek, vložit vlastní pohled
  • úžasný RECRU TEAM, který vždy rád podá pomocnou ruku
  • jeden z nejlepších officů v rámci hlavního města - Jurkovičova Tepláreň
  • kombinace fix a flexi pracovního času a místa
  • skvělé teambuildingy, cool pracovní cesty na východ
  • motivační a férový systém odměn