Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

CODES BRAND HOUSE

DTP dizajnér

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno03.05.2024

Sme rodinná firma založená pred 31 rokmi. Našou misiou je vo svete rýchlych riešení prinášať klientom pridanú hodnotu v stabilite a dlhodobú podporu.

Venujeme sa brandingu, grafickému dizajnu a stratégii komunikácie.
Okrem služieb, ktoré zabezpečujú reklamné agentúry, ponúkame aj čosi naviac: skutočnú flexibilitu. Prirovnávame sa k “butiku”. Hodnota, ktorú pre klientov tvoríme je nadčasová a využiteľná v reálnom svete.

Kráčame s dobou, no zároveň máme triezvy pohľad na masové trendy.

Náplň práce

⭐️ zalamovanie rôznych dokumentov od letákov až po knihy

⭐️ retuš & farebná korekcia obrazového materiálu

⭐️ tvorba vektorových grafík

⭐️ príprava podkladov do produkcie

⭐️ príprava výstupov pre digitálne prostredie

⭐️ zapracovávanie úprav v existujúcich projektoch

Požadavky

Minimálne 3 roky pracovných skúseností a vzdelanie v odbore dizajnu/ polygrafie

✅ Pokročilé technické zručnosti v Adobe Indesign, Photoshop a Ilustrátor

✅ Mierne pokročilé zručnosti v Adobe XD / Figma

✅ Mierne pokročilé zručnosti v Powerpointe

✅ "Oko pre detail"

✅ Schopnosť pripravovať výstupy pre tlač aj online prostredie

✅ Znalosť trendov a softvérových noviniek

✅ Vynikajúca znalosť slovenského jazyka

✅ Sústredenosť a zodpovedný prístup k práci

Nabízíme

❤️ Hybridný pracovný model

❤️ Pokojné a inšpiratívne prostredie

❤️ Krásne priestory s množstvom umenia

❤️ Možnosť rozvíjať sa pri pestrom spektre klientov

❤️ Nadčasy sú zriedkavé a platené

❤️ Kvalitná bean-to-cup káva

❤️ Pet friendly

Články z magazínu

Zobrazit všechny