Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

ContentFruiter

Manažér content divízie

MěstoNitra

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypFaktura

Aktualizováno22.07.2024

Náplň práce

V ContentFruiter robíme marketing inak – dodávame mu šťavu!

Sme prvá slovenská content marketingová agentúra, ktorá pomáha firmám a značkám rásť tým, že budujeme hodnoty, ktoré sú dlhodobo prospešné pre ich zákazníkov. Naša špecializácia je content marketing – moderný komunikačný nástroj, ktorý zvyšuje predaj a buduje silné vzťahy so zákazníkmi prostredníctvom užitočného obsahu. Vytvárame efektívne a inovatívne riešenia, ktoré posúvajú našich klientov pred konkurenciu. Sme tím kreatívnych a nadšených profesionálov, ktorí neustále sledujú nové trendy a prinášajú inovatívne nápady do všetkých našich projektov.

Ak máte chuť pracovať v prostredí, kde sa kreativita a inovácie stretávajú s profesionálnym rastom, ste na správnom mieste. Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou našej úspešnej cesty!

Právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného manažéra so silnými líderskými schopnosťami a skúsenosťami v oblasti marketingu a najmä v oblasti tvorby obsahu (napr. z vedenia tímu redakcie). Ideálny kandidát bude mať preukázateľné úspechy v riadení tímov, tvorbe obsahu a komunikácii s klientmi. Skúsenosti s prácou vo CMS systémoch (napríklad WordPress) sú výhodou.

Manažér pre content marketing bude zodpovedný za celkovú koordináciu a dohľad nad obsahovými projektami.

Bude viesť tím Content Managerov, Editorov a ďalších spolupracovníkov v rámci tvorby obsahu. Kandidát musí mať schopnosť analyzovať a strategicky plánovať, ako aj schopnosť implementovať kreatívne a efektívne riešenia.

Náplň práce:

  • Vytváranie a implementácia komplexných obsahových stratégií pre klientov.
  • Riadenie tímu Content Managerov, Editorov a ďalších spolupracovníkov (interných i externých).
  • Zabezpečenie vysokého štandardu tvorby obsahu v súlade s požiadavkami klientov.
  • Pravidelná komunikácia s klientmi, riešenie ich podnetov a pripomienok.
  • Dohľad nad dodržiavaním termínov a kvality výstupov v rámci pridelených projektov a divízie.
  • Koordinácia tvorby rôznych foriem obsahu (textový, grafický, multimediálny).
  • Vedenie a motivácia tímu, podpora profesionálneho rastu a rozvoja členov tímu.
  • Identifikácia a implementácia nových trendov a inovácií v oblasti content marketingu.
  • Zodpovednosť za reporting a vyhodnocovanie úspešnosti projektov.
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti na zefektívnení procesov a zlepšení výsledkov.
  • Definovanie rezerv v CM projektoch pre ich napredovanie

Požadavky

  • Vzdelanie v oblasti žurnalistiky, marketingu, masmediálnej komunikácie alebo manažmentu.
  • Preukázateľná prax v riadení tímu a projektov v oblasti marketingu.
  • Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti.
  • Schopnosť strategicky myslieť a plánovať.
  • Silné analytické schopnosti.
  • Proaktívny prístup a schopnosť riešiť problémy.
  • Schopnosť efektívne riadiť čas a projekty.
  • Vysoká flexibilita a prispôsobivosť.
  • Tímový hráč s líderskými schopnosťami.
  • Chuť neustále sa učiť a sledovať nové trendy a inovácie v oblasti marketingu.

Nabízíme

  • Priestor pre kreativitu, sebarealizáciu a odborný rast.
  • Práca v rýchlo sa rozvíjajúcej inovatívnej spoločnosti.
  • Možnosť homeoffice.
  • Čiastočne flexibilný pracovný čas.
  • Zaujímavé teambuildingy.
  • Odborné vzdelávanie podľa potrieb a záujmov.
  • Benefitný program.

O firmě

Sme content marketingová agentúra pôsobiaca v Nitre. Už viac ako 5 rokov sa špecializujeme na content marketingové projekty a vytvárame informačných lídrov na trhu.

Články z magazínu

Zobrazit všechny