Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Core4 Advertising

Creative Director

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 3000 €

TypTPP / Faktura

Úroveň

Přidáno22.04.2022

Náplň práce

Opäť sa rozrastáme a preto na post Creative directora hľadáme:

  • kreatívneho a rozhľadeného človeka, ktorý chce posunúť svoju kariéru kreatívca na vyšší level. Ako kreatívny riaditeľ budeš zodpovedný za všetky kreatívne výstupy agentúry, ich vhodnosť pre konkrétneho klienta a za spôsob, akým ich klientom predáš.
  • človeka schopného riadiť copywriterov, grafikov a animátorov, ktorý vytvára spolu so stratégom prezentácie a je pre klienta priateľom a poradcom v témach marketingovej komunikácie. Je hlavným partnerom Strategy directora a Client service directora. Creative Director v C4 je zároveň samostatný ideový tvorca.
  • dobrého reprezentanta agentúry v rámci prednášok, konferencií a vzdelávania klientov.
  • partnera pre ovplyvňovanie stratégie firmy, jej image a smerovania.

Požadavky

  • Prax ako copywriter alebo art director
  • Prax min. 4 roky v niektorej z TOP reklamných agentúr na seniornej pozícii
  • Solídny ideový background v rámci všetkých typov komunikácie
  • Výborná orientácia v digitálnom marketingu
  • Výborné prezentačné zručnosti
  • Schopnosť pracovať s teamom
  • Dobrý prehľad a orientácia v marketingu a komunikácii
  • Ocenenia sú plus, nie sú však pre nás podmienkou
  • /// Reagujeme len na CV s priloženým kreatívnym portfóliom ///

Nabízíme

  • Vedúca pozícia v jednej z najstabilnejších marketingových agentúr
  • Potenciál získania partnerstva vo firme
  • Skúsenosti nakumulované za 21 rokov chodu C4
  • Kľudné a priateľské prostredie umožňujúce rast
  • Priestor pre osobné ambície a tvarovanie agentúry
  • Férové prostredie bez nadčasov a preťažovania
  • Kvalitný support a spolupráca s Client service directorom (Natália Vargová), Strategy directorom (Andrej Csino) a s Chief technology officerom (Miro Murgaš).
  • Sadu osobných benefitov vyplývajúcich z osobného rokovania

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top