Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

CPL Jobs

System Developer

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1900 — 4500 €

TypTPP

Úroveň

Aktualizováno28.04.2023

Cpl je konzultačná a náborová spoločnosť, ktorá patrí do medzinárodnej skupiny Cpl Resources Plc so sídlom v Írsku. Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 2004 a má dynamickú pobočku v Bratislave. V roku 2021 sa Cpl Resources Plc. stala súčasťou spoločnosti OUTSOURCING Inc, verejne kótovanou organizáciou so sídlom v Tokiu, ktorá našim klientom otvorila ďalšie možnosti. Aktuálne máme prístup ku globálnej sieti zdrojov vo viac ako 250 sesterských spoločnostiach v 39 krajinách po celom svete.

Našu každodennú prácu charakterizuje individuálny prístup ku každému náborovému procesu a to, že potreby klienta sú u nás na prvom mieste. Konáme rýchlo, efektívne a vyberáme vhodných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky a očakávania našich klientov. Spájame tých najlepších zamestnancov s tými najlepšími zamestnávateľmi.

Náplň práce

Nemecká IT spoločnosť vyvíjajúca produkty pre poisťovne a banky v DACH regióne privíta vo svojom slovenskom tíme Javistov nového kolegu/kolegyňu pre dlhodobé interné aj externé riešenia.

  • participácia na medzinárodných projektoch z oblasti poisťovníctva,
  • návrh, vývoj a implementácia softvérových riešení,
  • analýza a riešenie vzniknutých problémov a chýb,
  • budete súčasťou tímu v Bratislave, Žiline alebo Košiciach s flexibilnou formou spolupráce (hybrid, full remote, on-site).

Požadavky

  • profesionálne skúsenosti ako Java developer, minimálne jeden rok,
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni,
  • znalosť nemeckého jazyka je plus,
  • zmysel pre tímovú prácu, analytické myslenie a samostatnosť.

Nabízíme

  • flexibilný pracovný čas,
  • možnosť práce z kancelárie alebo z domu,
  • spolupráca na trvalý pracovný pomer alebo živnosť,
  • pravidelné odmeny a prémie,
  • stabilita, otvorená firemná kultúra a príjemné pracovné prostredie (oddychová zóna, masáže, firemné fitness centrum),
  • príspevky na kultúrne a športové aktivity,
  • kvalitné vzdelávanie, priestor pre sebarealizáciu, kariérny a odborný rast,
  • kurzy nemčiny s možnosťou získať medzinárodne uznávaný certifikát,
  • dovolenka navyše za každý odpracovaný rok,
  • teambuildingové a rodinné akcie,
  • ďalšie atraktívne benefity.

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top