Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

CREA:THINK STUDIO

Grafický dizajnér

MěstoTrenčín

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno15.04.2024

CREA:THINK STUDIO je digitálne kreatívne štúdio, ktoré sa špecializuje na produkčnú činnosť a realizáciu komplexných reklamných kampaní. Našou doménou je kreatívna reklamná fotografia, grafická tvorba, audiovizuálna produkcia a tvorba webov. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a pozitívnym referenciám od klientov zo Slovenska a Čiech, spolu s nadšením a spoľahlivosťou nášho tímu, poskytujeme profesionálne služby, ktoré vedú k úspechu našich klientov.

Náplň práce

Sme na love po skúsenom part-time, alebo full-time grafickom dizajnérovi/dizajnérke, ktorý/á prinesie svoje umenie a zručnosti do nášho tímu a bude sa venovať kreatívnej tvorbe. Hľadáme niekoho s praxou, kto ovládne umenie dizajnu online a offline vizuálov:

  • návrh web dizajnov
  • tvorba brand manuálov
  • príprava grafík pre sociálne siete

Požadavky

  • Pokročilé znalosti grafických nástrojov - Adobe Creative Suite a Figma.
  • Skúsenosti s online a offline dizajnom - Schopnosť tvoriť vizuály pre rôzne platformy vrátane webových stránok, sociálnych médií, tlačovín a digitálnej reklamy.
  • Znalosť UX/UI princípov - Porozumenie tomu, ako dizajnové rozhodnutia ovplyvňujú používateľskú skúsenosť a interakciu na digitálnych platformách.
  • Webový dizajn - Základné znalosti HTML a CSS sú výhodou.
  • Efektívna komunikácia s klientmi a členmi tímu na pochopenie a splnenie ich požiadaviek.
  • Schopnosť pracovať na viacerých projektoch súčasne, dodržiavať termíny a prioritizovať úlohy (monday.com friendly).
  • Dôraz na detail a presnosť pri práci na dizajnových projektoch.
  • Schopnosť efektívne spolupracovať v tímovom prostredí.
  • Riešenie problémov s kreatívnym a efektívnym prístupom.
  • Záujem o neustále vzdelávanie a aktualizáciu svojich znalostí v oblasti dizajnu a technológií.

Nabízíme

  • Bonusy za dobre odvedenú prácu.
  • Moderné pracovné prostredie.
  • Firemné raňajky a skvelú kávu.

Články z magazínu

Zobrazit všechny