Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

CRIF - Slovak Credit Bureau

Software Developer

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1600 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Přidáno28.04.2023

Náplň práce

Študuješ programovanie na škole a chcel by si sa tomu venovať aj profesionálne? Toto je tvoja príležitosť stať sa software developerom.

Ako junior vývojár budeš pracovať na rôznych zaujímavých projektoch a získaš cenné skúsenosti vo všetkých aspektoch vývoja softvéru. Naši skúsení senior vývojári sú pripravení poskytnúť Ti podporu, ktorú potrebuješ na rozvoj svojich zručností a napredovanie vo svojej kariére.

Sme CRIF – Slovak Credit Bureau, zabezpečujeme vývoj a prevádzku úverových registrov po celom svete, zastrešujeme významné fintech projekty a služby na poli biznis informácií. Sme pôvodom talianska spoločnosť, a pôsobíme na 4 kontinentoch – Európa, Amerika, Ázia a Afrika. Nikdy sa s nami nebudeš nudiť, nakoľko veľká časť našich zamestnancov pracuje práve v oblasti vývoja a podpory unikátnych riešení. Pripoj sa k nášmu tímu profesionálov s ľudským prístupom a ukáž svetu, čo v Tebe je! Otvárame 7 pozícií s nástupom od 1. júla 2023.

Náplň práce
Na začiatku Ťa so všetkým zoznámime a uvedieme do diania u nás. Tým, že sa už pohybuješ nejaký čas vo svete programovania, a základy máš zvládnuté rovno sa pustíme do intenzívneho tréningu. Po zaškolení budeš mať na starosti programovanie aplikácií a budeš pokrývať celý process vývoja:
• participácia na dizajne a implementácii jednotlivých aplikácií a ich častí
• implementácia softvérového riešenia na základe písomnej technickej špecifikácie
• odstraňovanie chýb nájdených počas testovania
• podpora prevádzky riešenia po nasadení do produkčného prostredia

Požadavky

• Vzdelanie v odbore informatika
• Skúsenosť s programovaním podmienkou (popri škole)
• Základná znalosť C#, ASP.NET MVC, Java a Angular JS alebo ReactJS
• Poznať procesy a logiku programovania
• Znalosť MS SQL, Team Foundation Server je výhodou
• Schopnosť dorozumieť sa v angličtine a porozumieť IT textom/literatúre
• Flexibilita, analytické myslenie
• Vnútorný „drive“ a chuť neustále na sebe pracovať
• Tímový hráč, ktorý je zároveň schopný pracovať samostatne

Nabízíme

• Dostaneš krásny voňavý nadupaný notebook aj s príslušenstvom
• Budget na školenie
• 5 dní dovolenky naviac
• Príspevok na štartovné - účasť na športových podujatiach (maratóny, ...)
• Zvýhodnené preplácanie PN/OČR
• Príspevok na 3.pilier DDS
• Môžeš obmieňať prácu z home office, aby si sa potom znova tešil na dni s kolegami v našich top priestoroch v Twin City
• Príspevok na zdravotnú strarostlivosť
• a mnoho ďaľších

Ak si aktívny a ambiciózny junior vývojár s vášňou pre Software development, chceme sa o Tebe dozvedieť viac! Pošli nám Tvoj životopis a my sa Ti ozveme.

Články z magazínu

Zobrazit všechny