Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Holokolo

Social Media & Content Specialist

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1200 — 1400 €

TypTPP / Faktura

Úroveň

Přidáno14.01.2022

Sme medzinárodne pôsobiaca firma (aktuálne v 10 krajinách, s jasnou ambíciou k ďalšiemu rastu) so zameraním na predaj B2C a B2B v segmente cyklistiky. Cyklistickým nadšencom a aktívnym ľuďom dávame istotu najväčšieho výberu oblečenia a doplnkov špičkovej kvality v každej cenovej relácii pre radosť z tohto trendy športu. Prezentujeme sa starostlivým prístupom k našim zákazníkom naprieč celou firmou: od profesionálneho zákazníckeho servisu, inteligentnej web stránky e-shopu až po samotný výber moderných, inovatívnych produktov.

Náplň práce

Koho hledáme:
Miluješ sport a (nejen) léto trávíš na kole? V prostředí sociálních sítí jsi jako doma, jsi kreativní a nezalekneš se žádné výzvy? Pak jsi náš člověk! Pojď s námi budovat evropskou jedničku v cyklo a lifestyle oblečení. Hledáme sportovního nadšence, který nám pomůže nakopnout sociální sítě a komunikaci značky. Budeš mít neomezenou možnost se kreativně vyřádit a za zády zázemí stabilní společnosti. Nabízíme ti startupové prostředí plné možností a pomocnou ruku zkušených profíků.
Připravujeme kanceláře v Praze, ale budeš mít možnost i práce z domova. Občas se společně vydáme do Bratislavy, kde máme centrálu.
Nástup ideálně IHNED.

Co budeš mít pod palcem:

  • zodpovědnost za komunikaci značky na FB, IG a blogu
  • plánování a správa příspěvků, blogových článků, fotografií
  • vyhledávání nových příležitostí na sítích
  • influencer marketing - vytvoření sítě ambasadorů značky, nastavení a rozvoj spoluprací
  • příprava obsahu na web a do newsletterů
  • psaní a správa článků, komunikace s dalšími bloggery.

Požadavky

Co bys měl(a) ovládat:

  • zkušenosti se správou sociálních sítí alespoň 1 rok
  • znalost SoMe prostředí, orientace v nástrojích a sledování novinek
  • perfektní čeština, zkušenosti s copywritingem
  • aktivní přístup a kreativní myšlení
  • zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost a samostatnost
  • Vášeň pro sport, ideálně cyklistiku.

Nabízíme

A co ti za to nabízíme:

  • jako sportovního nadšence tě určitě potěší slevy na naše produkty
  • multisport karta
  • home office podle tvojí potřeby
  • spolupráci na IČO nebo smlouvu
  • podporujeme vzdělávání, takže školení, kurzy a konference jsou u nás samozřejmostí
  • teambuildingy, firemní snídaně
  • osobní coaching, který ti umožní rozvíjet se po kariérní i osobní stránce.

Články z magazínu

Zobrazit všechny