Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

daren & curtis

Digital Graphic Designer

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1700 — 2200 €

TypFaktura

Aktualizováno11.10.2024

Náplň práce

Ako už názov tejto pozície hovorí, Digital Graphic Designer, určite nebudeš navrhovať layout pre 500-stranový katalóg kancelárskych potrieb a ani pripravovať exporty na tlač. Drvivú väčšinu svojho pracovného času budeš pracovať na príprave grafických podkladov pre digitálne kampane a content na sociálne siete. Nebude to len manuálne prerábanie jedného vizuálu na XY rôznych online formátov. Očakávame aj vlastný kreatívny prístup, samostatné vytváranie funkčných vizuálov na základe zadaní a schopnosť prinášať pridanú hodnotu.

V skratke, pôjde najmä o tieto výstupy:

  • statické reklamné online bannery
  • statické aj animované social media formáty (posty, stories, reels,…)
  • strih materiálov do krátkych video formátov (YouTube, Facebook, Instagram)

Požadavky

  • Ovládanie grafických programov (Adobe balík, Figma je výhodou)
  • Aspoň 4-5 ročné skúsenosti na podobnej pozícii ideálne v agentúre alebo na strane klienta
  • Kreatívny prístup a schopnosť prinášať kvalitné výsledky s pridanou hodnotou
  • Prehľad v aktuálnych grafických trendoch a vycibrené grafické cítenie
  • Aktívne využívanie AI nástrojov
  • Absolútnu zodpovednosť a dochvíľnosť, deadline je pre nás svätý
  • Grafickú vášeň, entuziazmus, sústredenosť a koncepčné myslenie
  • Vlastnú motiváciu neustále sa zlepšovať
  • Hľadáme tímového hráča, keďže pracujeme v tímoch
  • Chceme, aby si s nami sedel v agentúre a bol stabilnou súčasťou nášho tímu – interná spolupráca (full-time). Homeoffice podľa dohody.

Prehľad v aktuálnych trendoch, veríme, že sociálnymi sieťami žiješ aj v súkromí

Nabízíme

  • Zaujímavé projekty, možnosť vyberať si klientov/projekty, ktoré ťa budú baviť
  • Príjemné miesto v našom domčeku s terasou
  • Zdravý kolektív plný mladých ľudí, na ktorých vidno, že ich práca baví
  • Férový a ľudský management, ktorý počúva tvoje nápady a postrehy
  • Obrovský priestor na rast a rozvoj svojich skillov na špičkovú úroveň vďaka odbornému tímu a zaujímavému portfóliu klientov
  • Prácu v stabilných projektových tímoch
  • Vlastná foto a video produkcia na tvorbu vylešteného contentu
  • Flexibilný pracovný čas a možnosť homeoffice
  • Firemné bistro a zdravé obedy priamo v priestoroch agentúry
  • Kolobežky 🛴
    a mini fitko v priestoroch domu 💪
  • Firemné pivká a teambuildingy - https://lnk.sk/rcr7
  • Dog friendly office 🐶

O firmě

Shaka! Sme daren&curtis, slovenská digitálna marketingová agentúra zameraná na výsledky.

Je nás už viac ako 30, od TikTokerov a influencerov, cez kreatívcov a UIX-ákov, až po PPC špecialistov. Spoločne si užívame pokojné prostredie vlastného rodinného domu v Bratislavskom Ružinove.

Najviac nás baví vytvárať značkám kreatívne a efektívne komunikačné kampane a točiť autentický content na sociálne siete v teréne aj v našom štúdiu.

Ak na Facebooku a Instagrame sleduješ napr. Bory Mall alebo Podravku, a na TikToku Lidl a dm-drogerie markt Slovensko, tak dobre poznáš prácu svojich budúcich kolegov a vieš čo ťa čaká.

Ak ti to pripadá ako dobrý fit, pošli nám CV!

PS: Sme gender equal a dog friendly.

Články z magazínu

Zobrazit všechny