Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

daren & curtis

Performance (PPC) Specialist: Je čas na povýšenie!

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1500 — 2500 €

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno15.03.2023

daren&curtis je slovenská fullservisová marketingová agentúra zameraná na výsledky.

Na trhu sme už viac ako 15 rokov, máme 30+ členov tímu a sídlime v rodinnom dome v kľudnom prostredí v Bratislave v Ružinove.

Pre našich klientov vytvárame efektívne komunikačné kampane a autentický content na sociálne siete.

Medzi našich najzaujímavejších klientov patrí Lidl, Bory Mall, Podravka, Planeo, dmDrogerie Slovensko, Slovanet, Metro, Slovakia Ring.

Sme gender equal a dog friendly 😉

Náplň práce

Ahoj!
Do darenu hľadáme Mid Performance Specialist. Ak nehľadáš iba klasickú agentúrnu prácu, ale priestor ako posunúť svoju kariéru a osobnosť na ďalší level, tak určite čítaj ďalej.

Toto bude tvoja náplň práce:

  • Samostatná správa a optimalizácia online kampaní Google Ads, Meta Ads, Linked In Ads, Strossle a iné
  • Samostatne nastavovať merania a prepojenia v Google Tag Manager, GA4, Meta Ads
  • Proaktívne návrhy a spolupráca s account managerom na neustálom zlepšovaní kampaní s cieľom zabezpečiť rast klienta
  • Príprava stratégií a auditov
  • Reporting dosiahnutých výsledkov a ich prezentácia pred klientom
  • Aktívne vyhľadávanie a následná implementácia noviniek v oblasti performance marketingu
  • Komunikácia s projektovým tímom a klientom

Požadavky

  • Minimálne 2 roky skúseností s performance marketingom
  • Máš prax s tvorbou a správou kampaní v Google Ads, Meta Business Suite, LinkedIn Ads
  • Aktívne pracuješ s GA4 a Google Tag Managerom
  • Reporting kampaní (Google Looker Studio je výhodou 😊)
  • Prax v nástrojoch Mergado, AdBOOST, Google Merchant je výhodou
  • Strategické a analytické myslenie
  • Výborný prehľad v aktuálnych digitálnych trendoch a dokážeš ich využiť v prospech klienta
  • Absolútnu zodpovednosť a dochvíľnosť, deadline je pre nás svätý
  • Máš prehľad aj v sociálnych sieťach, najmä Facebook a Instagram

Nabízíme

Motivačný plat 1400 – 2000 eur záleží podľa tvojich skúseností a schopností. Obrovský priestor na rast a sebarealizáciu. Je čas na povýšenie. Urobíme z teba Senior Performance špecialistu! Očakávame teda, že sa u nás ohreješ dlhšiu dobu a zažiješ s nami spoločné úspechy v digitálnom marketingu.

Na čo ďalšie sa môžeš tešiť:

  • Pracovné miesto v našom domčeku s útulnou terasou a minifitkom
  • Skvelý a mladý kolektív, v ktorom sa nudiť rozhodne nebudeš
  • Možnosť rozvíjať svoje skilly na špičkovú úroveň vďaka odbornému tímu a zaujímavé portfólio klientov
  • Príležitosť realizovať svoje nápady, rásť a vzdelávať sa
  • Firemné bistro s pestrou stravou priamo v priestoroch agentúry, čekuj tu
  • Vlastné foto a video štúdio
  • Flexibilný pracovný čas a možnosť využívať homeoffice
  • Endless garden parties 🙂
  • Kreatívne teambuildingy

Články z magazínu

Zobrazit všechny