Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Dataconcept

Full Stack Developer

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 2400 €

TypTPP / Faktura

Přidáno04.07.2024

Náplň práce

Chceš pracovať v prostredí, kde sa kombinuje energia ThePrimeagena a kreatívne myslenie Thea? Pridaj sa k nám a zaži atmosféru plnú inovácií a technologických výziev!

Hľadáme šikovného Medior Full Stack Developera/ku, ktorého/ktorej doménou je objektovo orientované programovanie (OOP), PHP a má skúsenosti s modernými frontend technológiami.

Ak si sa v tomto našiel/la, potom čítaj ďalej a pošli nám svoj životopis spolu s náhľadom kódu. Budete sa tešiť na stretnutie.

Požadavky

Požiadavky:

  • Skúsenosti: Minimálne 3 roky ako Full Stack Developer, schopný pracovať na frontend aj backend časti aplikácie.
  • Technické znalosti:
  • Pevné základy objektovo orientovaného programovania (OOP) a poznáš návrhové vzory.
  • Znalosť PHP-FIG PSR štandardov a Composera.
  • Skúsenosti s prácou v Linuxe. Nemusíš mať dokonalú zručnosť s ovládaním Vimu - ale ak áno, budeme ťa obdivovať ešte viac!
  • Ovládanie tvorby responzívnych webových aplikácií s použitím frontend technológií ako vanilla JavaScript, HTML, CSS, Tailwind, jQuery a React.js (Angular a Vue sú tiež vítané).
  • Skúsenosti s Gitlab, GIT a CI/CD pipeline-ami.
  • Znalosť Drupal CMS vítaná

Nabízíme

​• piatkový home office
​• jazykové a odborné kurzy
​• rôzne teambuildingové aktivity
​• stravné uhrádzame v plnej výške
​• 3 dni sick days​

  • výborný kolektív (irony off :-))

O firmě

Tvoríme digitálne komunikačné koncepty, v ktorých identifikujeme individuálneho zákazníka a sledujeme jeho správanie sa. Pomocou technológií vytvárame personalizovanú komunikáciu tak aby sme ho úspešne doviedli do cieľa. Vďaka zákazníckym dátam vytvárame pre zákazníka optimálnu cestu, vytvárame digitálny zážitok a stratégiu komunikácie.

Články z magazínu

Zobrazit všechny