Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

BAUER MEDIA Slovakia

Social Media Specialist pre Rádiá EXPRES, EUROPA 2, MELODY a ROCK

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1900 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno12.06.2024

Náplň práce

Hľadáme šialeného social media guru, ktorý zapadne do nášho šialeného tímu! Predstav sa nám a ukáž svoje schopnosti v krátkej videovizitke. Pošli ju ako link na YouTube, web, svoj profil, alebo cez WeTransfer či iný cloud. Nezabudni aj na svoje CV, ktoré nám pošli na [email protected].

Nech sa kreativite medze nekladú!

Čo budeš robiť:

  • Navrhovať, vytvárať a spravovať audiovizuálny, grafický a textový obsah pre naše sociálne siete
  • Editovať videá, fotografie a iný obsah
  • Nasadzovať a spravovať kampane na sociálnych sieťach
  • Spolupracovať s kolegami zo všetkých rádií na tvorbe nového originálneho obsahu
  • Tvoriť a realizovať online marketingové stratégie

Požadavky

  • Skúsenosti na rovnakej alebo podobnej pozícii
  • Skúsenosť so správou sociálnych sietí a tvorbou obsahu (najmä Reels).
  • Dobrá znalosť slovenčiny.
  • Základná práca s videom (točenie na mobil, strih v CapCute).
  • Kreativita a organizovanosť.
  • Prinášanie nových nápadov
  • Schopnosť zorganizovať si prácu
  • Priateľská povaha a radosť z práce s ľuďmi
  • Chuť a schopnosť tvoriť originálny obsah denne.

Technické zručnosti:

  • Meta Business Suite
  • CapCut
  • Grafický nástroj (Figma, Adobe Express, Adobe Photoshop)

Nabízíme

  • balík benefitov vrátane karty Multisport, jazykové kurzy počas pracovnej doby, lístky na kultúrne podujatia, teambuildingové aktivity, Deň zdravia, neobmedzený prísun kofeínu....a mnoho ďalších
  • odborné školenia
  • možnosť využitia hybridného modelu práce (home office)
  • 3 dni bonusovej dovolenky a 2 sick days
  • Rádio raňajky každý kvartál

Články z magazínu

Zobrazit všechny