Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Digital First Marketing Group

PPC Specialista

MěstoPraha, Zlín

FormaFull-time

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno25.07.2023

Jsme Digital First Marketing Group, marketingová skupina, která v sobě spojuje zkušenosti a know-how digitálních komunikačních agentur a technologických firem.

Děláme vše - od brandových kampaní, čistě výkonnostních kampaní pro eshopy až po hledání leadů pro B2B, případně i HR marketing.

Náplň práce

Hledáme šikovného kolegu / šikovnou kolegyni na pozici PPC specialista nejlépe na full-time (ale pokud můžeš na kratší úvazek, klidně se nám také ozvi).

CO BY BYLO PŘESNĚ NÁPLNÍ TVÉ PRÁCE?

  • práce na strategiích našich klientů,
  • správa PPC kampaní,
  • sledování aktuálních trendů a novinek,
  • práce v těchto systémech:
    Google Ads,
    Sklik,
    AdForm,
    Facebook Ads,
    LinkedIn Ads,
    Google Data studio.

Požadavky

HLEDÁME PRÁVĚ TEBE, POKUD:

  • jsi PPC Master a online nadšenec,
  • zvládáš kompletní správu PPC kampaní, zejména v Google Ads a na Facebooku,
  • Google Tag Manager je pro tebe hračka a tak nás můžeš posunout v oblasti automatizace,
  • ovládáš RTB, nebo se chceš v této oblasti alespoň posouvat,
  • máš dobré komunikační dovednosti,
  • chceš se podílet na strategii našich klientů a spolupracovat s kolegy v rámci agentury.

Nabízíme

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • práci na zajímavých klientech a neustále nové příležitosti,
  • vzdělávání a osobní rozvoj (kámošíme s Googlem, Facebookem i Seznamem..),
  • časovou flexibilitu (na příjmu bys měl/a být od 9 do 15, zbylý čas si řídíš sám/sama),
  • benefity (o kterých ti rádi řekneme při osobním setkání),
  • super partu lidí
  • a pak něco, čemu říkáme “DFMG MOOD”. Atmosféru, o které jsme zjistili, že je do značné míry unikátní. To, že si navzájem pomůžeme, nejdeme si po krku, že nám jde o společný úspěch a že jsme spolu rádi občas i po práci.
    Dej nám vědět, pokud tě pozice zaujala. Rádi si s tebou sedneme, poznáme se osobně a pobavíme se o tvé představě. :)

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top