Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Digitalcare Group

Grafik/Grafička - PIXELPERFEKCIONISTA pre marketingové oddelenie

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1200 — 2000 €

TypTPP / Faktura

Úroveň

Přidáno05.02.2022

Digitalcare je komplexná outsourcingová spoločnosť.

Zameriavame sa na market development, podporu podnikania a strategické akvizície
pre rast zákazníkov a obchodných vzťahov.

Dôveruje nám viac ako 200 klientov.
Na trhu pôsobíme už viac ako 10 rokov.

♚ Máme vlastný interný tím viac ako 60 špecialistov+ viac ako 100 stabilných externých partnerov
✈ Klientov zastupujeme v takmer všetkých krajinách sveta.

Viac informácií o našich aktivitách sa dočítate na našom webe.

Náplň práce

Sme najrýchlejšie rastúcou "marketingovou agentúrou" na Slovensku a hľadáme do nášho tímu ďalšie grafické ESO, ktoré by sme chceli vytiahnuť z nášho rukáva v prípade možnosti aj IHNEĎ.

Prečo sme vyššie použili tie úvodzovky? Prečítaj si o nás na www.digitalcare.sk a uvidíš, že toho robíme oveľa viac. Nie sme len klasická "reklamka", ale svoje schopnosti u nás uplatníš v širokom spektre jedinečných projektov a spoluprác. Určite nájdeme cestu, ktorá ťa bude baviť a napĺňať.

Hľadáme v rámci možností "multifunkčného" grafika/grafičku s citom pre detail, reálnymi pracovnými návykmi a skúsenosťami. Máme vlastný systém práce, ktorému sa budeš musieť prispôsobiť, ale ak ukážeš, že vieš robiť veci lepšie, budeš mať príležitosť zmeniť ho.

Samozrejme si uvedomujeme, že každý má svoje silnejšie a slabšie stránky a preto by bolo vhodné aby tými silnejšími a dominujúcimi boli u teba tie, ktoré inklinujú k ONLINE svetu a kampaniam v online oblasti.

Očakávame od teba skúsenosti s:
❤️Photoshopom
❤️Illustratorom
❤️veľkou výhodou bude aj znalosť InDesignu.

Medzi tvoje denné úlohy bude patriť tvorba dizajnov od výmyslu sveta - primárne však:
❤️ grafické podklady pre online kampane na sociálnych sieťach a Google ADS
❤️posty na sociálne siete
❤️ jednoduchý web design, UI design
❤️ nevyhnú sa ti ani zadania ako vytvorenie plagátu alebo nového loga,... určite sa u nás nudiť nebudeš :).

POZOR! Nehľadáme "freelancera", pre ktorého budeme jedna z "bokoviek" ani niekoho, kto hľadá "prestupnú stanicu". Ak si tento typ - nestrácajme zbytočne obojstranne vzácny čas, lebo to nebude fungovať ani len prvých pár dní :).

Ak si ambiciózny, tak u nás rýchlo pochopíš, že ak radšej využiješ príležitosť a naše roky budované zázemie, stabilitu a ochranu a venuješ našim projektom viac ako len "nutné minimum", skrátiš si tak cestu k svojim ambíciám o niekoľko rokov ako rovnocenný líder po našom boku.

Svoju stabilitu si však u nás určite nájde aj šikovný a zodpovedný zamestnanec, ktorý možno radšej prácu a súkromie striktne oddeľuje úderom 16.30 (samozrejme za predpokladu, že kolegov nenechá v štichu a dokončil všetko čo mal v ten deň stihnúť) a radšej sa vzdá pribúdajúcich tisícok eur na výplatnej páske v prospech vyššieho life-work balance :).

Práca NIE JE - ANI NIKDY NEBUDE vykonávateľná remote alebo formou home-office. Jedná sa o prácu na 8+ hodín denne priamo v našich kanceláriách, možno len s občasným home-office dokončením úloh. Pri práci je potrebná aktívna a osobná komunikácia so zvyškom tímu, ktorú nie je možné nahradiť elektronickými formami komunikácie.

Nečakáme seniora/experta, ale očakávame samostatného univerzálneho kolegu, ktorý chce na sebe pracovať a postupne rásť.

Hľadáme ľudí, ktorí nemajú problém so self-manažmentom a vedia nielen odhadnúť, ale aj dodržať dohodnuté termíny. A máme radšej ľudí, ktorí keď majú pocit, že už všetko stihli nebudú zvyšok dňa "ticho sedieť a dúfať, že si ich nikto nevšimne", ale iniciatívne podajú pomocnú ruku svojim kolegom.

Mal by si zvládať občasnú prácu pod tlakom a výzvy prijímať s odhodlaním, ale neboj sa, panuje u nás príjemná a priateľská atmosféra, ktorá ťa bude motivovať ;).

Požadavky

★ Znalosť Adobe InDesign a After Effects výhodou
★ Pozícia je vhodná aj pre šikovného absolventa, ktorý má za sebou praktické skúsenosti
★ Znalosť anglického jazyka je výhodou, pretože budeš občas spracovávať aj texty v anglickom jazyku

Uchádzačov prosíme o zaslanie:
✔ Životopisu
✔ Ukážky portfólia doterajších prác
✔ Krátke "Résumé" prečo si myslíš, že si pre nás ten pravý/á
✔ INFORMÁCIU O NAJSKORŠOM MOŽNOM TERMÍNE NÁSTUPU (ak si vzájomne sadneme - začneme si ťa testovať ihneď, dlhodobé čakanie pre nás nie je aktuálne)

☆ Väčšie portfóliá odporúčame zaslať prostredníctvom linku na úložisko (príp. môžete zasielať aj priamo cez DROPBOX).

★ Kontaktovať bude možné z organizačných dôvodov len vybraných uchádzačov. Ďakujeme každému z Vás za záujem a vážime si ho (komu sa neozveme je vždy vítaný aj v budúcnosti, aby reagoval aj na naše neskôr zverejnené pozície)

Nabízíme

➤pravidelný 3 - mesačný odmeňovací systém s možnosťou získať až do 2000€ ročne
➤MULTISPORT KARTA
➤predplatné pre online platformy NETFLIX a SPOTIFY
➤príspevok na dopravu
➤firemné raňajky
➤mobilný telefón aj na súkromné účely
➤príspevok na dovolenku
➤odborné alebo jazykové vzdelávanie
➤firemné akcie, teambuildingy
➤pitný režim & snack bar na firme
➤príspevok pri narodení dieťaťa
➤kariérny rast

➤zamestnanecké zľavy
➤zľavy u obchodných partnerov a klientov (ALZA, Notino, zľavy na oblečenie a iné)

a mnohé iné... :)

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top