Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

DUNEA

Art Director

MěstoDunajská Streda

FormaFull-time

Plat1300 — 2000 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno04.09.2023

Náplň práce

Sme fullservisová kreatívna reklamná agentúra. Medzi našich klientov patria spoločnosti Kukkonia, DAC 1904, Istermeat, Euromilk, Amade Chateau, Villa Rosa, iQontact, Világi Winery, atď... Zastrešujeme aj komunikáciu neziskovej organizácie OZ Kukkonia.

Nehľadáme mechanického klikača, ale parťáka s chuťou sedieť s nami na brainstormingoch a prinášať nielen vizuálne nápady, ale podieľať sa na vymýšľaní kreatívnych konceptov.

Tvoja práca bude zahŕňať:

Spoluprácu na tvorbe stratégie značky klientov;
Tvorbu ideí a kreatívnych konceptov;
Prevedenie ideí a kreatívnych konceptov do vizuálnej podoby;
Zodpovednosť za grafické výstupy;

Požadavky

Ak

  • máš rád tímovú prácu;
    -vieš pracovať v dynamickom prostredí anečakaná situácia ťa nevykoľají;
  • sa nebojíš veľkých zadaní, ale nemáš problém pracovať ani na menších;
  • hľadáš vždy efektívne riešenia;
  • si zodpovedný a spoľahlivý;
  • ovládaš grafické programy Illustrator, Photoshop, InDesign;
  • ovládaš maďarský jazyk
    A možno máš aj skúsenosť s ilustráciou

tak si náš človek.

Nabízíme

Prácu pre zaujímavých klientov;
Teambuildingy;
Vzdelávanie interné a externé;
Prácu so skúsenými odborníkmi, od ktorých sa môžeš neustále učiť;
Firemné zlavy;

Články z magazínu

Zobrazit všechny