Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

DUNEA

Head of Marketing - FK DAC

MěstoDunajská Streda

FormaFull-time

Platod 2500 €

TypTPP

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizováno04.09.2023

Náplň práce

Do nášho futbalového klubu hľadáme skúseného stratéga v oblasti marketingu. Ideálnym kandidátom/kou je inšpiratívna osoba, ktorá vie vytvoriť a realizovať marketingové ciele klubu.

Hlavné zodpovednosti:

  • spolupráca na vytváraní marketingovej stratégie klubu
  • plánovanie a implementácia marketingových aktivít/cieľov
  • tvorba, riadenie realizácie, a následné vyhodnocovanie marketingových kampaní
  • zabezpečenie a riadenie intenzívnej prítomnosti klubu v médiach a na online platformách
  • zodpovednosť za externú aj internú komunikáciu spoločnosti/tvorba obsahu a formy komunikačných výstupov
  • reporting vedeniu spoločnosti.

Práca vyžaduje fyzickú prítomnosť na pracovisku.

Požadavky

Hľadáme kolegu, ktorý:

  • má preukázateľné skúsenosti min. 5 rokov v oblasti marketingu, z toho 2 roky v manažérskej pozícii
  • má skúsenosti s prípravou marketingových kampaní
  • iniciatívne prichádza s novými, netradičnými myšlienkami
  • je zameraný na dosahovanie cieľov
  • má kreatívne myslenie
  • má skúsenosti so s marketingom na sociálnych sieťach
  • ovláda maďarský jazyk

Nabízíme

  • služobný mobil a notebook
  • služobný automobil
  • pružný pracovný čas
  • zľavy na firemné produkty
  • možnosť sebarealizácie
  • inšpiratívne pracovné prostredie

Články z magazínu

Zobrazit všechny