Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Effectix

PPC Teamleader

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat2300 — 2800 €

TypFaktura

Úroveň

Aktualizováno07.06.2023

Sme Effectix.com, digitálna agentúra, Google Partner, Facebook Business Partner. Vieme čo, ako a prečo v marketingu funguje a radi sa o to delíme. Pre našich klientov vytvárame efektívne marketingové stratégie a riešenia pre ich rast. Máme jasnú stratégiu: byť spoločnosťou, ktorá implementuje a prináša svetové trendy digitálneho marketingu. Sme členom medzinárodného združenia agentúr CEE Digital Alliance a taktiež Shoptet Partner.

Viac o nás tu: https://www.tesimesanaspolupracu.sk/

Pozrite sa tam aj na naše netradičné HR video, ktoré vám o nás povie viac.

Náplň práce

Si analytický typ, vieš čítať v dátach a zároveň sa nebojíš viesť tím? Táto pozícia bude pre teba ako stvorená. Do nášho bratislavského PPC tímu totiž hľadáme tímlidra.

Čo bude tvojou úlohou?

  • Zodpovednosť za rozvoj PPC služieb a celého tímu
  • Plánovanie kapacít oddelenia
  • Pravidelná komunikácia s Google Agency Development managery
  • Riešenie strategických otázok v rámci firmy
  • Školenie nových členov tímu
  • Komunikácia s českými teamleadermi

Budeš vytvárať a spravovať online reklamné kampane v Google Ads (ako sa hovorí od A po Z), starať sa o rozvíjanie projektov u aktuálnych aj nových klientov, no v neposlednom rade budeš viesť náš PPC tím. Očakávame, že ho budeš rozvíjať, motivovať a posúvať mu svoje bohaté skúsenosti z PPC. Sme otvorené hlavy a budeš mať možnosť meniť veci, pokiaľ nás presvedčíš, že sú to zmeny k lepšiemu.

Požadavky

  • Vedenie tímu
  • Záujem o online marketing a túžba sa v ňom neustále zlepšovať
  • Perfektne zvládnutý slovenský jazyk
  • Bohaté skúsenosti s Google Ads
  • Samostatnosť aj bezproblémové fungovanie v tíme

Výhodou je:

  1. Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
  2. Orientácia v marketingu

Nabízíme

Na trhu pôsobíme od roku 2009 a tím viac ako 80 špecialistov sa stará o stredných a veľkých klientov ako v Česku a na Slovensku, tak aj v ďalších 20 krajinách.

Nie sme korporát, ale tiež nie sme neriadený punk. Sme procesne a výkonnostne orientovaní. Držíme si zdravú mieru neformality a rodinného prostredia. Budeš súčasťou tímu, ktorý drží spolu a spoločne ide za naplnením veľkých cieľov. Budeš sa môcť realizovať v práci so zaujímavými klientmi ako sú DHL, Up Déjeuner, Decathlon, Foodpanda, či Carneo. Možná stáž v zahraničí vrámci CEE Digital Alliance.

Samozrejmosťou je výborné platové ohodnotenie na základe výsledkov. Máme možnosť home officov, flexibilné pracovné miesto (jasne, miesto v kancelárii u nás mať budeš, ale ak sa rozhodneš pracovať týždeň z chaty, alebo na 14 dní od mora, tak môžeš), neobmedzené platené voľno v rámci osobnej zodpovednosti, pravidelné školenia, príspevky na vzdelávanie, teambuildingy, Multisport kartu, sick days, firemné raňajky a mnoho ďalšieho.

Budeš mať zázemie spoločnosti, ktorá si zakladá na týchto hodnotách:
· Vážime si jeden druhého
· Problémy nezamlčujeme, ale riešime
· Sme spoľahliví a zodpovední
· Sme tu pre našich zákazníkov
· Jediná spolupráca je férová spolupráca
· Sme aktívni
· Myslíme na budúcnosť
· Sme česko-slovenská firma
· Chceme byť najlepší!

Máš pocit, že zdieľaš naše hodnoty a mohlo by sa ti u nás páčiť?
Potom sa budeme tešiť na tvoj životopis v slovenskom jazyku a keď sa hecneš, tak aj motivačný list, v ktorom nás presvedčíš, že práve ty si tým vhodným kolegom pre našu spoločnosť. Súčasťou výberového konania bude aj vypracovanie praktického zadania.

Viac info: https://www.effectix.com/sk/kariera/ppc-teamleader/

Články z magazínu

Zobrazit všechny