Kontakt

Nová

Ematix

PPC specialista do marketingové agentury

MěstoPraha, Bratislava

FormaFull-time

Plat40000 — 80000 Kč

TypFaktura

Přidáno17.10.2024

Jsi zkušený PPC specialista, který má přehled v online marketingu a dokáže se samostatně učit nové věci? Pak hledáme právě tebe! 🎯

Náplň práce

Co budeš dělat:

  • Nastavovat a spravovat PPC kampaně v Google Ads, Skliku a Meta Ads
  • Tvořit analýzy klíčových slov, plánovat kampaně a vytvářet strategie
  • Umět nejen kampaně spustit, ale také vyhodnotit a optimalizovat jejich výkon
  • Pracovat s Looker Studiem a vytvářet reporty, kterým klienti porozumí
  • Orientovat se v datech, tabulkách a GA4
  • Zajistit správné měření kampaní pomocí GTM a dalších marketingových nástrojů
  • Umět si poradit se scripty (třeba i s pomocí Chat GPT)

Požadavky

Co požadujeme:

  • Schopnost samostatně se učit – jsme malá agentura, takže většina nových věcí bude na tobě
  • Stresová odolnost – ad-hoc situace tě nezaskočí
  • Komunikativní angličtinu a češtinu nebo slovenštinu (máme i zahraniční klienty např. z USA)
  • Schopnost obhájit své názory a předložit řešení
  • Analytické myšlení a selský rozum

Výhodou:

  • Přesah do SEO a znalost WordPressu
  • Zkušenosti s automatizacemi jako Make nebo Keboola
  • Znalost práce s feedama, zbožovými srovnávači (Heureka, Zbozi.cz, Google Merchants, Mergado)

Nabízíme

Co nabízíme:

  • Vlastní MacBook
  • Kanceláře v centru Prahy (u Hlavního nádraží)
  • Možnost home office
  • Vlastního coache a možnost zaplacení kurzů či účasti na marketingových konferencích
  • Občerstvení a snacky
  • Flexibilní práce v týmu nadšených lidí
  • Možnost růstu a samostatného rozhodování