Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Expandeco

FULLSTACK developer (100% remote)

MěstoRemote

FormaFull-time

Plat1850 — 2500 €

TypTPP / Faktura

Úroveň

Přidáno21.07.2022

Prečo Expandeco?

Pomáhame e-shopom s ich expanziou a lokalizáciou na zahraničné ecommerce trhy. S vyše 300 medzinárodnými klientmi patríme medzi ecommerce lídrov v regióne strednej a východnej Európy, čoho dôkazom je aj naše trojnásobné ocenenie Deloitte Technology Fast 50 Central Europe.

Jedinečnou kombináciou našich ecommerce riešení prispievame k dlhodobému budovaniu dôveryhodnosti e-shopov a s efektívnou optimalizáciou ich nákladov na zahraničných trhoch. Medzi naše komplexné ecommerce služby patrí predovšetkým spoľahlivé riešenie vratiek tovaru, kompletná lokalizácia podnikania, či profesionálna zákaznícka podpora, vďaka čomu každý e-shop pôsobí všade ako doma.

Radi zdieľame naše know-how a medzinárodné skúsenosti cez kvalitný obsah praktických prípadových štúdií, prehľadné ebooky, odborné webináre či podcasty. A práve aj preto hľadáme šikovných kolegov.

Náplň práce

Si frontend a backend superhrdina, lákajú ťa nové príležitosti a neváhaš sa proaktívne zapojiť do akejkoľvek pracovnej výzvy? Ak si navyše človek s citom pre efektivitu a optimalizáciu procesov a zaujíma ťa svet e-commerce a expanzie e-shopov do zahraničia, tak vitaj na správnej ceste za novými skúsenosťami ako Fullstack developer v Expandeco. Budeš súčasťou plánovaných interných projektov na vylepšenie a automatizáciu procesov a môžeš zlepšiť už tie existujúce. Ideš do toho?

Pomáhame e-shopom s ich expanziou a lokalizáciou na zahraničné ecommerce trhy. Patríme medzi ecommerce lídrov v regióne strednej a východnej Európy, čoho dôkazom je aj už naše tretie získané ocenenie v kategórii Deloitte Technology Fast 50 Central Europe a dôvera takmer 200 klientov, medzi ktorých patria úspešné spoločnosti ako Dedoles, Notino, Eyerim, Novesta a mnohé ďalšie.

V súčasnosti Expandeco tvorí takmer 60 skúsených špecialistov a rastieme aj vďaka jedinečnej kombinácii našich ecommerce riešení, ktorými prispievame k dlhodobému budovaniu dôveryhodnosti e-shopov a s efektívnou optimalizáciou ich nákladov na zahraničných trhoch. Medzi naše komplexné ecommerce služby patrí predovšetkým spoľahlivé riešenie vratiek tovaru, kompletná lokalizácia podnikania či profesionálna zákaznícka podpora, vďaka čomu každý e-shop pôsobí všade ako doma.

Neustále sa snažíme zlepšovať procesy a poskytovať čo najlepšie riešenia pre našich klientov a to je jeden z dôvodov, prečo v súčasnosti budujeme a rozširujeme náš developerský tím.

Na čom budeš pracovať?

  • na budovaní,vylepšování a vývoji nášho interného CRM systému, nakoľko naše pôvodne CRM riešenie preklápame do novej verzie
  • v rámci CRM využívame API rozhrania tretích strán na automatizované preklady. Budeš pracovať na vývoji a vylepšení nástroja na riadenie procesu prekladov do viacerých jazykov
  • pre zefektívnenie fungovania zberných miest na obojstrannej API integrácii s e-shopmi
  • ďalej tvojou úlohou bude spracovanie dát z API rozhrania nástroja na zákaznícku podporu
  • v neposlednom rade budeš zefektívňovať proces fakturácie a prípravy dát pre BI nástroj
  • budeš sa tiež venovať vývoju a vylepšovaniu našej webovej stránky
  • budeš pracovať s CSS, HTML, JavaScript a programovacím jazykom C#.
  • spoznáš nášho CTO Andreja, ktorý ti všetko ukáže a tiež ostatných skvelých kolegov z iných oddelení.

Požadavky

Čo očakávame?

  • skúsenosti s front-end a back-end technológiami min. 2 roky
  • cit pre efektivitu a optimalizáciu procesov - vieš sa zamyslieť, ako spraviť daný proces čo najjednoduchší pre používateľov
  • úprimnosť so snahou vedieť dávať aj prijímať spätnú väzbu
  • zodpovednosť, schopnosť fungovať čo najviac samostatne a nebáť sa byť proaktívny
  • byť otvorený zmenám
  • proaktívne prichádzať s nápadmi na zlepšenie
  • angličtina na komunikatívnej úrovni je must have
  • Ideál, ak bývaš v TT, NR, alebo v BA

Nevyžadujeme, no tvojou výhodou bude:

  • skúsenosť s open source front-end kompilátorom Svelte

Nabízíme

  • možnosť pracovať 100% remote, ale radi ťa uvítame aj v našom office v Bratislave alebo v Nitre.
  • priestor na sebarealizáciu
  • príležitosť učiť sa nové veci
  • preplatené vzdelávanie podľa tvojich kariérnych preferencií
  • super kolektív a firemnú kultúru, založenú na dôvere - pracujeme v neformálnom prostredí, kde sa oslovujeme krstným menom

Články z magazínu

Zobrazit všechny