Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

FAT CHILLI

/ Senior FE developer

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat2500 — 4000 €

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno02.03.2023

Sme FatChilli for Publishers, one-stop shop pre vydavateľov obsahu.

Základnou hodnotou je pre nás sloboda slova, a práve preto technologicky podporujeme nezávislé médiá po celom svete. Rozumieme digitálnym technológiám, máme ich priam v DNA a publisherom pomáhame s implementáciou top-notch tech stacku. Spolupracujeme na vývoji a implementácií open-source platformy na správu predplatného, vyvíjame custom dátové riešenia, tvoríme online projekty s využitím PWA. Sme tiež jedným z mála certifikovaných Google partnerov pre publisherov.

Našimi zákazníkmi sú nezávislé vydavateľstvá na Slovensku aj vo svete, investigatívne NGOs a medzinárodné organizácie podporujúce rozvoj médií. Robíme na projektoch, ktoré majú reálny dopad na spoločnosť a ktorým veríme.

A pri tom všetkom sme cool partička, máme radi fotbálek, pivo, smiech, priateľstvo a slobodu!

Viac o našom firemnom živote nájdeš tu: https://www.linkedin.com/company/fatchilli-media/

Náplň práce

Budeš pracovať na vývoji webových aplikácií so zameraním na “digital publishing” sektor. Budeš participovať na tvorbe nášho vlastného produktu pre vydavateľov - REACT frontendu komunikujúceho s rôznymi CMS prostredníctvom API. Celý SW lifecycle v Gitlabe, robíme code reviews, zdokonaľujeme CI/CD procesy a vyžadujeme náležité dodržiavanie git štandardov.

Požadavky

Šikovnosť a schopnosť navrhovať inovatívne riešenia s využitím najnovších technológií a nástrojov sú tvoje silné stránky. Máš zmysel pre zodpovednosť, vieš rozmýšlať logicky, kriticky a proaktívne hľadáš riešenia. Si parťák/parťáčka, ale vieš pracovať samostatne. Baví ťa skúmať a máš záujem učiť sa nové veci.

  • JavaScript - Expert
  • HTML - Expert
  • MySQL - Základy
  • Docker - Pokročilý
  • GIT - Pokročilý
  • ReactJS - Expert
  • React Redux - Pokročilý

Výhodou je, ak máš skúsenosti s:

  • PWA
  • Vue
  • WP / Joomla / inými CMS
  • Scss / Less / Webpack

Nabízíme

  • prácu na zmysluplných projektoch pre slovenské a svetové nezávislé médiá
  • kontakt s najnovšími technológiami a trendmi vo web developmente, pričom budeš mať značnú mieru slobody vo výbere technológií
  • možnosť realizácie vlastných nápadov
  • príjemný, veselý, ale aj chápavý kolektív
  • kancelárie v Starom meste so záhradou, ale aj možnosť remote práce
  • prácu na živnosť/sro, časovú flexibilitu
  • pravidelnú zábavu s kolegami (spoločné raňajky, grilovačky, posedenie pri dobrom jedle a pivku)
  • špičkový HW, multisport, taxány, káva, ovocie, čokoľvek čo dáva zmysel ako benefit tebe

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top