Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Film Europe

PR Manager

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1000 €

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno27.04.2022

Spoločnosť Film Europe s pobočkami v Prahe a v Bratislave, distribuuje kvalitné festivalové filmy do českých a slovenských kín, na svojej vlastnej VOD platforme Edisonline, DVD a na vlastných TV kanáloch. Prevádzkuje dve televízne stanice Film Europe & Film Europe+, každoročne organizuje na Slovensku a v Českej republike tematické festivaly – Scandi; prehliadka súčasných škandinávskych filmov, Crème de la Crème; výber najlepších francúzskych filmov a Be2Can; prehliadka ocenených filmov z Berlinale, Benátok a Cannes. Prevádzkuje aj kiná – butikové kino Edison Filmhub v Prahe, Kino Film Europe a Edison Filmhub v Bratislave, ktoré je momentálne vo výstavbe. Spoločnosť Film Europe rozširuje svoje aktivity aj smerom do regiónov. V obci Kokava nad Rimavicou, v regióne Gemer - Malohont, od roku 2020 zachraňuje a obnovuje zdevastovanú historickú budovu školy z roku 1913 s cieľom vytvoriť v jednom z najchudobnejších regiónov Slovenska kreatívny a vzdelávací hub s filmovými projekciami, diskusiami, workshopmi a rezidenčnými pobytmi, a tým posilniť kultiváciu a vzdelávanie tejto časti krajiny.

Náplň práce

Do nášho teamu Film Europe hľadáme pracovitého, komunikatívneho, rozhľadeného kolegu alebo kolegyňu so zmyslom pre detail, zodpovednosť a flexibilitu. Vďaka práci Film Europe budeš môcť vidieť filmy ďaleko predtým, ako sa dostanú do kín, spoznáš domácich a zahraničných filmových profesionálov a budeš aj pri budovaní prvého butikového kina na Slovensku. Ak sa pozrieš na naše portfólio, zistíš, že o rôznorodé projekty nikdy nie je núdza.

Sme príjemný a dynamický slovensko-český kolektív s viac ako 20-ročnou skúsenosťou v oblasti filmovej distribúcie v domácom, ale aj zahraničnom prostredí.

Požadavky

  • Schopnosť prepájania jednotlivých aktivít v mediálnej spoločnosti Film Europe (distribúcia filmov, filmové prehliadky, VOD platforma, dva televízne kanály Film Europe, Kino Film Europe, butikové kino Edison Filmhub vo výstavbe v Bratislave a Stará škola Kokava)
  • Schopnosť písať kreatívne texty, filmové synopsy, promo texty, tlačové správy, tagliny filmov, schopnosť prekladov z anglického jazyka
  • Schopnosť budovania a udržiavania firemných vzťahov s médiami, mediálnymi partnermi a partnermi projektov
  • Komunikácia s mediálnymi partnermi, médiami, filmovými tvorcami a agentmi
  • Komunikácia s kolegami a s vedením firmy
  • Základná orientácia vo filmovej histórií, ale najmä chuť sa učiť nové veci
  • Základná orientácia vo filmovej ponuke Film Europe, ktorá sa dá naučiť
  • Zdatnosť a kreativita v písaní textov a nastavení mediálnych kampaní k filmom a filmovým prehliadkam
  • Objavovanie nových partnerstiev pre konkrétne typy aktivít a nové projekty
  • Dynamický, flexibilný a dôsledný v každodennej práci (napr. aktualizácie webu a sociálnych sietí)
  • Schopnosť spracovávať grantové projekty (kreatívne, štruktúrované a popisné texty)
  • Schopnosť prezentovať spoločnosť na verejnosti
  • Skúsenosti s nastavovaním mediálnych kampaní a ich implementácie
  • Práca na sociálnych sieťach – výroba textov a zadávanie grafických podkladov
  • Sledovanie súčasných trendov vo filmovom priemysle a vseobecnej kultúry v domácom, ale hlavne v medzinárodnom kontexte
  • Schopnosť byť samostatný, iniciatívny a kreatívny
  • AJ – úroveň B1 / B2.
  • Práca vyžaduje úzku komunikáciu a spoluprácu s českým office Film Europe v Prahe
  • Flexibilita mimo pracovných hodín a dní
  • Pokročilý: Word, Excel, PowerPoint
  • Základy: Photoshop (nepovinné, ale preferované)

Ak sme ťa zaujali, pošli nám:

  • Štruktúrované CV
  • Motivačný list

Nabízíme

  • Práca v dynamickej spoločnosti a mladom kolektíve
  • Možnosť ďalšieho profesionálneho rastu a rozvíjania svojich zručností
  • Flexibilný pracovný čas
  • Korektný a profesionálny prístup zo strany zadávateľa

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov do 14 dní. Výberové konanie prebehne vo viacerých kolách.

Články z magazínu

Zobrazit všechny