Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Film location managers

Film Unit Base Manager

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1000 — 1900 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizováno04.05.2023

Sme filmová lokačná spoločnosť zaoberajúca sa hľadaním lokácií na celom území Slovenska. Krása a jedinečnosť Slovenska nám otvára možnosť ponúknuť naším klientom zážitok z práce pri nakrúcaní filmov, televíznych seriálov, alebo komerčných spotov.

Disponujeme obsiahlou lokačnou databázou, ktorá ponúka bohaté spektrum interiérových a exteriérových lokalít z celého Slovenska. Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam z komerčných, televíznych a filmových nakrúcaní Vám zabezpečíme komplexnú logistiku nad projektom.

Náplň práce

  • Kľúčový člen filmového tímu v jedinečnej lokačnej firme;
  • Práca vo filmovom štábe;
  • Starostlivosť o sklad;
  • Starostlivosť a údržba firemného a skladového inventára;
  • Starostlivost a údržba firemného vozového parku;
  • Nákup nového inventára;
  • Administratívna práca;

Požadavky

  • Zodpovednosť a výborný timemanažment;
  • Mať schopnosť pracovať samostatne;
  • Tímovosť;
  • Proaktivita;
  • Spoľahlivosť na prvom mieste;
  • Bavia ťa hľadať efektívne riešenia;
  • Túžbu učiť sa a rozširovať si svoje vedomosti, lebo napredovať treba;
  • Dôslednosť, lebo na detailoch záleží;
  • Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti,, lebo pracujeme s ľudmi;

Nabízíme

  • Možnosť pracovať v jedinečnej a rýchlo sa rozvíjajúcej firme;
  • Na mieru šité benefity;
  • Partia ľudí, s ktorými je zábava;
  • Práca na najzaujímavejších domácich a zahraničných projektoch vo filmovom svete;
  • Skúsený tím kolegov, ktorí ťa podržia v rámci naozaj priateľského kolektívu;

Články z magazínu

Zobrazit všechny